Konstnärer & Designers
Arvo Luik
1949Arvo Luik, född 1949 i Estland, målare, grafiker och skulptör.
Läs om andra konstnärer och designers på Metropol
Sålda föremål av Arvo Luik
Hitta fler föremål av Arvo Luik i www.auktionsprisbanken.se
9196 Färglitografi
Såld: 2.200 kr
Såldes den 5 april 2021 -
1652 Emaljmålning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 2 november 2020 -
5201 Färgetsning
Såld: 900 kr
Såldes den 23 januari 2023
5200 Färgetsning
Såld: 900 kr
Såldes den 23 januari 2023 -
2480 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 9 november 2020 -
1409 Färgetsning
Såld: 250 kr
Såldes den 26 mars 2018