bakg

MÖBLER / Skåp & hyllor


  • 7293 Garderobsskåp
    Rokokostil. Längd: 108. Djup: 55 cm, höjd: 193 cm
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 augusti kl 20:58
  • 1028 Hängskåp
    Rokoko. Längd: 60 cm. Djup: 20 cm, höjd: 70 cm
    Utrop: 2.400 - 3.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    27 augusti kl 20:32
  • 7229 Karusellbokhylla
    England. Längd: 45, djup: 45 cm, höjd: 74 cm
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 800 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 augusti kl 18:16
  • 7225 Korghylla
    höjd: 62-85
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 augusti kl 18:13
  • 6274 Sideboard
    Rokokostil. Längd: 175, djup: 45 cm, höjd: 80 cm
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 augusti kl 18:00
  • 7134 Sideboard
    valnöt. Längd: 150, djup: 45 cm, höjd: 101 cm
    Utrop: 700 - 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 augusti kl 20:01
  • 1018 Skåp
    1700-tal, Intarsia, obruten proveniens fam Gyllens..//
    Utrop: 12.000 - 15.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    27 augusti kl 20:28
  • 6135 Skåp
    Barockstil, 1800-tal. Senare underrede, Längd: 130..//
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 augusti kl 19:05
  • Metropol Tipsar
  • 6135 Skåp
    Barockstil, 1800-tal. Senare underrede, Längd: 130..//
    Utrop: 2.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 augusti kl 19:05
  • 1018 Skåp
    1700-tal, Intarsia, obruten proveniens fam Gyllens..//
    Utrop: 15.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    27 augusti kl 20:28
  • 1028 Hängskåp
    Rokoko. Längd: 60 cm. Djup: 20 cm, höjd: 70 cm
    Utrop: 3.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    27 augusti kl 20:32




Ladda ner broschyr