bakg

MÖBLER / Skåp & hyllor



Aktuella artister: Carl Malmsten
  • 7303 Bokhylleskåp
    ett par, Mahogny, Bodafors, design: Carl Malmsten ..//
    Utrop: 5.000 kr
    Just nu: 1.900 kr

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    31 juli kl 20:10
  • 8440 Bokhylleskåp
    med lådor, mahogny, längd: 160 cm, djup: 32 cm, hö..//
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    31 juli kl 18:43
  • 9204 Bokskåp
    med glasdekor, längd: 100 cm, djup: 49 cm, höjd: 1..//
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    31 juli kl 18:15
  • 9183 Bokskåp
    sent 1800-tal, bemålat, längd: 102 cm, djup: 52 cm..//
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 1.900 kr

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    31 juli kl 19:34
  • 9264 Etagehylla
    1880-tal, längd: 53 cm, djup: 31 cm, höjd: 126 cm
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    31 juli kl 20:36
  • 9331 Etagehylla
    Engelsk stil, höjd: 108 cm
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    31 juli kl 18:35
  • 8463 Hörnvitrinskåp
    England, höjd: 194 cm
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    31 juli kl 20:32
  • 9261 Notskåp
    Intarsia, längd: 78 cm, djup: 36 cm, höjd: 66 cm
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    31 juli kl 20:34
  • 9180 Pottskåp
    stenskiva, Raja, 46x46, höjd: 75 slitage
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    31 juli kl 18:30
  • 9325 Schatull
    på benställning, längd: 48 cm, djup: 44 cm, höjd: ..//
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    31 juli kl 20:51
  • 8531 Skåp
    1800-tal, Mahogny, längd: 160 cm, djup: 50 cm, höj..//
    Utrop: 6.000 kr
    Just nu: 3.800 kr

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    31 juli kl 19:20
  • 8638 Skåp
    Intarsia, längd: 122 cm, djup: 42 cm, höjd: 125 cm
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    31 juli kl 19:01
  • 8320 Vitrinskåp
    längd: 107 cm, djup: 34 cm, höjd: 164 cm
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 1.000 kr

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    31 juli kl 18:13
  • 9337 Vitrinskåp
    Rokokostil, längd: 69 cm, djup: 30 cm, höjd: 145 ca
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 1.400 kr

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    31 juli kl 18:41
  • Metropol Tipsar
  • 7303 Bokhylleskåp
    ett par, Mahogny, Bodafors, design: Carl Malmsten ..//
    Utrop: 5.000 kr
    Just nu: 1.900 kr

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    31 juli kl 20:10
  • 9183 Bokskåp
    sent 1800-tal, bemålat, längd: 102 cm, djup: 52 cm..//
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 1.900 kr

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    31 juli kl 19:34
  • 8531 Skåp
    1800-tal, Mahogny, längd: 160 cm, djup: 50 cm, höj..//
    Utrop: 6.000 kr
    Just nu: 3.800 kr

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    31 juli kl 19:20
  • 9337 Vitrinskåp
    Rokokostil, längd: 69 cm, djup: 30 cm, höjd: 145 ca
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 1.400 kr

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    31 juli kl 18:41