bakg

KONST / Ramar


  • 3133 Ram
    förgylld, innermått 76x119
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    21 augusti kl 19:08
  • 4211 Ramar
    2 st. 1800-tal, med marina motiv, ramens innermått..//
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    21 augusti kl 20:10


Taggar på denna sida:
ram ramar