BELYSNING / Golvlampor

  • 5451 Golvlampa
    "Bernice". Höjd: 118
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 600 kr

    24 feb kl 20:25
  • 5457 Golvlampa
    1900-talets mitt. Lös plåtskärm. Höjd: 137 cm
    Utrop: 2.000 kr
    Aktuellt bud: 1.500 kr

    24 feb kl 18:08
  • 5307 Golvlampa
    50/60-tal, trä och mässing. Höjd: 130
    Utrop: 100 - 600 kr

    24 feb kl 19:30

    5457 Golvlampa

    Utrop: 2.000 kr
    Pris just nu 1.500 kr

    24 febuari kl 18:08

  • 5142 Golvlampa
    barockstil, trä, Tidigt 1900-tal. Höjd: 171 cm
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 250 kr

    24 feb kl 19:56
  • 5445 Golvlampa
    Hans Eichenberger. Höjd: 130
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    24 feb kl 18:07
  • 5444 Golvlampa
    Hans Eichenberger. Höjd: 130
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    24 feb kl 19:54
  • 5689 Golvlampa
    Hemi, glob. Höjd: 142 cm
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 450 kr

    24 feb kl 19:40
  • 5376 Golvlampa
    mässing. Höjd: 147cm
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 600 kr

    24 feb kl 19:34
  • 5484 Golvlampa
    mässing. Höjd: 160
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 200 kr

    24 feb kl 20:56
  • Metropol Tipsar
  • 5457 Golvlampa
    Utrop: 2.000 kr
    Aktuellt bud: 1.500 kr

    24 feb kl 18:08