bakg

KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar



Aktuella artister: Sven Deurell  Eric Hallström  Paul Holsby  Lars Erik Larsson  Bruno Liljefors  Hasse Lindroth  Ulla Nordenfelt  Pierre Olofsson  Edlef ter Haar Romeny  Adrien Joseph Verhoeven-Ball  Harry Wichmann
  • 5029 Blandteknik
    Eric Hallström (1893-1946), Sverige. Stilleben, Si..//
    Utrop: 2.000 - 3.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    29 oktober kl 20:09
  • 5015 Blandteknik
    Pierre Olofsson (1921-1996), Sverige. "Snurra", 23x26
    Utrop: 3.000 - 4.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    29 oktober kl 20:23
  • 5016 Glasmålning
    Man och Kvinna. Kina, 1800-talets först hälft, 50x..//
    Utrop: 2.000 kr
    Aktuellt bud: 1.700 kr

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    29 oktober kl 20:02
  • Metropol Tipsar
  • 5016 Glasmålning
    Man och Kvinna. Kina, 1800-talets först hälft, 50x..//
    Utrop: 2.000 kr
    Aktuellt bud: 1.700 kr

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    29 oktober kl 20:02
  • 5029 Blandteknik
    Eric Hallström (1893-1946), Sverige. Stilleben, Si..//
    Utrop: 3.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    29 oktober kl 20:09
  • 5015 Blandteknik
    Pierre Olofsson (1921-1996), Sverige. "Snurra", 23x26
    Utrop: 4.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    29 oktober kl 20:23




Ladda ner broschyr