ÖVRIGT / Diverse

  • 6193 Baktråg
    + ostform, Allmoge, 1800-tal
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    18 december kl 20:02
  • 6044 Bricka
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 300 kr

    18 december kl 19:49
  • 6030 Glöggkastrull
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    18 december kl 20:26
  • 6311 Kapsylöppnare
    Ducky, Paris, höjd: 8 cm
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 300 kr

    18 december kl 19:29
  • 5171 Ljushållare
    för julgran, Mässing, Georg Jensen, 8 st
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 50 kr

    18 december kl 18:38
  • 6058 Provdocka
    "Diana", Ställbara mått
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 400 kr

    18 december kl 20:58
  • 6383 Ram
    ramens innermått: 115x170, skador
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    18 december kl 19:45
  • 6010 Resebläckställ
    antik, mässing, längd: 19 cm
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 350 kr

    18 december kl 19:31
  • 6037 Samekniv
    + kåsa, Erland Hedman, Jokkmokk
    Utrop: 2.600 kr
    Just nu: 1.900 kr

    18 december kl 19:29
  • 6396 Skrin
    nysilver, jugend, höjd: 8 cm
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 100 kr

    18 december kl 18:50
  • 6116 Smyckeskrin
    Asien, längd: 15 cm, djup: 11 cm, höjd: 22 cm
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    18 december kl 18:15
  • 6139 Svepask
    1914, längd: 19 cm
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    18 december kl 19:14
  • 6004 Tomtar
    4 delar, delar av orkester
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 100 kr

    18 december kl 18:28
  • Metropol Tipsar
  • 6037 Samekniv
    Utrop: 2.600 kr
    Just nu: 1.900 kr

    18 december kl 19:29