ÖVRIGT / Diverse
8020 Bestick
Utrop: 500 kr
26 jan kl 20:40 -
8241 Bläckställ
Brons/mässing. Längd: 20 cm, höjd: 14 cm
Utrop: 1.000 kr
26 jan kl 19:42 -
7020 Blomkonsoler
9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
Utrop: 700 kr
26 jan kl 20:23
8156 Brasskärm
rokokostil, guld, tyg/glas. Höjd: 113 cm
Utrop: 1.500 kr
26 jan kl 20:16 -
8140 Eldset
smide, nutida. Höjd: 70 cm
Utrop: 600 kr
7210 Hängen
3 st, modell äldre, bland annat silver. Höjd: 3-7 cm
Utrop: 500 kr
26 jan kl 19:36
8026 Jarniniere
Utrop: 600 kr
26 jan kl 20:31 -
8067 Lackask
Ryssland, Lenin, Signerad, 14x7
Utrop: 500 kr
26 jan kl 18:38 -
7181 Mjölkkannor
3 st. Höjd: 70 ca
Utrop: 500 kr
26 jan kl 20:36
8089 Oljelampor
4 st, sten, keramik. Längd: 10-15 cm
Utrop: 600 kr
Aktuellt bud: 100 kr
26 jan kl 18:25 -
8126 Prydnad
fd urverk till golvur. Höjd: 27 cm
Utrop: 500 kr
26 jan kl 19:13 -
8091 Skålar
Utrop: 600 kr
26 jan kl 18:14
8019 Skålar
Ett par, fd armringar, metall. Diameter: 12 cm
Utrop: 500 kr
Aktuellt bud: 100 kr
26 jan kl 20:25 -
8064 Skaldjurgafflar
Utrop: 800 kr
26 jan kl 19:18 -
8214 Skrin
Utrop: 500 kr
Aktuellt bud: 100 kr
26 jan kl 19:47
8082 Stenfrukter
diverse, 18 st. Längd: 4-15 cm
Utrop: 1.500 kr
26 jan kl 19:05 -
8074 Tidningsställ
rotting och glas. Längd: 42 cm
Utrop: 500 kr
26 jan kl 20:50 -
8032 Vinkaraff
Utrop: 800 kr
26 jan kl 18:35