KONST / Skulptur & konsthantverk

Aktuella artister: Fernandez Arman  Lisa Larson
  • 5133 Golvskulptur
    Hund. Höjd: 81cm
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    27 juli kl 18:44
  • 5019 Pennställ
    Soapstone, Asien, Skulpterad. Höjd: 14 längd: 24 cm
    Utrop: 400 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 juli kl 20:23
  • 3042 Skulptur
    Utrop: 30.000 - 35.000 kr

    27 juli kl 18:18

    3042 Skulptur

    Fernandez Arman (1928-2005), Frankrike. "Panthére". Signerad, numrerad 90/99. Brons, på sockel. Längd: 50 cm. Djup: 15 cm. Höjd: 32 inkl sockel. Intyg medföljer

    Utrop: 35.000 kr
    Pris just nu 29.500 kr

    27 juli kl 18:18

  • 5002 Skulptur
    höjd: 15cm
    Utrop: 300 - 600 kr

    27 juli kl 18:03
  • 5003 Skulpturer
    2 delar. Höjd: 2-9cm
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 juli kl 20:02
  • Metropol Tipsar
  • 3042 Skulptur
    Utrop: 35.000 kr

    27 juli kl 18:18