KONST / Litografier

Aktuella artister: Maria Boczewska  Franco Costa  Sören Edsberg  Frédéric Iriarte  Lars Jonsson  Josef Jungwirth  Gunnar Larson  Lars Eje Larsson  Bo Swenson  Nina Thorgeirsdottir  Roberto Torregiani  Adrian van Arkel  Tony Warren
  • 5026 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    25 jan kl 20:49
  • 1012 Färglitografi
    Utrop: 4.000 - 5.000 kr

    25 jan kl 18:13
  • 2030 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    25 jan kl 19:01

    1012 Färglitografi

    Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Skärfläckor, son175/375. Signerad. Bladets mått: 42x59,5

    Utrop: 5.000 kr
    Pris just nu 3.800 kr

    25 januari kl 18:13

  • 5027 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    25 jan kl 20:49
  • 5029 Gicléetryck
    Utrop: 100 - 500 kr

    25 jan kl 20:49
  • 5023 Gicléetryck
    Utrop: 300 - 700 kr

    25 jan kl 20:49
  • 5219 Litografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    25 jan kl 20:06
  • Metropol Tipsar
  • 1012 Färglitografi
    Utrop: 5.000 kr

    25 jan kl 18:13