bakg

KONST / Litografier



Aktuella artister: Peter Dahl  Bert Håge Häverö  Lena A Linderholm  Reinhold Ljunggren  Karl Mårtens  Carl-Henning Pedersen  Richard Ryan  Elis Ryberg  Anders Samuelsson  Jussi Taipaleenmäki  Harald Wiberg  Sven X-et Erixson
  • 9018 Färglitografi
    Anders Samuelsson (f. 1943), 148/250, 53x39
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    30 jan kl 18:10
  • 9424 Färglitografi
    Carl-Henning Pedersen (1913-2007), 1986, Flicka, 4..//
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 900 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    30 jan kl 19:01
  • 1112 Färglitografi
    Elis Ryberg (1919-1985), 221/360, Stockholm, motiv..//
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    30 jan kl 18:49
  • 9019 Färglitografi
    Jussi Taipaleenmäki (f. 1948), 117/260, Nattfiske,..//
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    30 jan kl 18:13
  • 9017 Färglitografi
    Peter Dahl (f. 1934), PT, bladets mått: 88x61
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 900 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    30 jan kl 18:09
  • 1104 Litografi
    B Ljungdahl, Stockholm ström, signerad, 1898, rame..//
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    30 jan kl 18:44
  • 9565 Serigrafier
    12 st, Richard Ryan (f. 1974), 'Manhattan' 250-upp..//
    Utrop: 2.600 kr
    Just nu: 900 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    30 jan kl 19:24