KONST / Litografier

Aktuella artister: Carin Adler  Kristina Anshelm  Astri Bergman-Taube  Emanuel Bernstone  Olle Bonniér  Peter Dahl  Yrjö Edelmann  Bengt Elde  Peter Freudenthal  Susan Gillhög  Hans Hamngren  Cecilia Haupt  Robert Högfeldt  Ebbe Höglund  Ingvar Hurtig  Mona Huss Walin  Ulrica Hydman-Vallien  Einar Jolin  John Jon-And  Lars Jonsson  Roland Kempe  Henrietta Kozica  Axel Lilliehöök  Harald Lindberg  Reinhold Ljunggren  Vadim Markin  Suzanne Nessim  Olle Nyman  Anders Palmér  Ragnar Person  Lennart Rodhe  Gustav Rudberg  Richard Ryan  Gunnar Stålbrand  Ardy Strüwer  Roland Svensson  Antoni Tàpies  Petter Thoen  Ulf Wahlberg  Bengt Wallberg  Harald Wiberg  Björn Wiinblad  Sven X-et Erixson
  • 7258 Färglitografi
    2 st, Max Knutson, 225 upplaga, 32x46
    Utrop: 100 - 500 kr

    17 december kl 18:54
  • 7257 Färglitografi
    2 st, Max Knutson, 225 upplaga, bladets mått: 46x32
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 150 kr

    17 december kl 18:53
  • 7451 Färglitografi
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.100 kr

    17 december kl 19:45
  • 4493 Färglitografi
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    17 december kl 19:40
  • 7214 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    17 december kl 20:39
  • 7135 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 600 kr

    17 december kl 18:48
  • 7132 Färglitografi
    Utrop: 600 - 1.000 kr

    17 december kl 18:41
  • 7137 Färglitografi
    Utrop: 600 - 1.000 kr

    17 december kl 18:55
  • 7251 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    17 december kl 18:48
  • 7131 Färglitografi
    Utrop: 100 - 300 kr

    17 december kl 18:45
  • 4019 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    17 december kl 18:29
  • 7324 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    17 december kl 20:05
  • 7240 Färglitografi
    Ira Batalow, EA-upplaga, bladets mått: 44,5x30,5
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    17 december kl 18:36
  • 7244 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    17 december kl 18:41
  • 7368 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    17 december kl 20:19
  • 7236 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    17 december kl 18:31
  • 7370 Färglitografi
    Oidentifierad konstnär. Signerad. Motivet: 13x19
    Utrop: 300 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    17 december kl 20:20
  • 7367 Färglitografi
    Utrop: 100 - 600 kr

    17 december kl 20:18
  • 7397 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    17 december kl 19:13
  • 7481 Färglitografi
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    17 december kl 18:11
  • 7371 Färglitografi
    Utrop: 2.000 kr
    Aktuellt bud: 1.500 kr

    17 december kl 20:20
  • 7529 Färglitografi
    Utrop: 300 - 600 kr

    17 december kl 19:36
  • 7396 Färglitografi
    Utrop: 300 - 600 kr

    17 december kl 19:10
  • 7152 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 350 kr

    17 december kl 19:35
  • 7041 Färglitografi
    Utrop: 300 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    17 december kl 18:16
  • 7099 Färglitografi
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    17 december kl 19:28
  • 7176 Färglitografi
    Utrop: 300 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    17 december kl 18:49
  • 7249 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    17 december kl 18:46
  • 7180 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    17 december kl 18:56
  • 7365 Färglitografi
    Utrop: 100 - 300 kr

    17 december kl 20:17
  • 7143 Färglitografi
    Utrop: 1.000 - 1.200 kr

    17 december kl 19:48
  • 7144 Färglitografi
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.000 kr

    17 december kl 19:49
  • 7026 Färglitografi
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    17 december kl 18:33
  • 7025 Färglitografi
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    17 december kl 18:32
  • 7181 Färglitografier
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    17 december kl 18:58
  • 7293 Färglitografier
    Utrop: 300 - 800 kr

    17 december kl 20:13
  • 7036 Färglitografier
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    17 december kl 20:04
  • 7037 Färglitografier
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.000 kr

    17 december kl 20:05
  • 7216 Färglitografier
    5 st, Astri Berman Taube, Signerade, 47x65
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    17 december kl 20:46
  • 7053 Färglitografier
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    17 december kl 19:36
  • 7254 Grafiskt blad
    Utrop: 300 - 500 kr

    17 december kl 18:50
  • 7252 Grafiskt blad
    Utrop: 100 - 500 kr

    17 december kl 18:49
  • 7255 Grafiskt blad
    Utrop: 100 - 500 kr

    17 december kl 18:51
  • 7243 Grafiskt blad
    Utrop: 100 - 500 kr

    17 december kl 18:39
  • 7241 Grafiskt blad
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 200 kr

    17 december kl 18:37
  • 7253 Grafiskt blad
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    17 december kl 18:50
  • 7246 Grafiskt blad
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    17 december kl 18:43
  • 7245 Grafiskt blad
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    17 december kl 18:42
  • 7035 Litografi
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 900 kr

    17 december kl 20:45
  • 7247 Litografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    17 december kl 18:44
  • 7256 Litografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    17 december kl 18:52
  • 7066 Litografi
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 150 kr

    17 december kl 18:10
  • 7171 Litografi
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 250 kr

    17 december kl 18:45
  • 7524 Litografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    17 december kl 19:27
  • 7068 Litografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    17 december kl 18:13
  • 7162 Litografier
    Utrop: 100 - 500 kr

    17 december kl 18:33
  • 7182 Litografier
    Utrop: 100 - 500 kr

    17 december kl 18:59
  • 7034 Litografier
    Utrop: 100 - 500 kr

    17 december kl 20:44
  • 7250 Serigrafi
    Utrop: 100 - 500 kr

    17 december kl 18:47
  • 7248 Serigrafi
    Utrop: 100 - 500 kr

    17 december kl 18:45
  • 7242 Serigrafi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    17 december kl 18:38
  • 7531 Serigrafi
    Utrop: 500 - 800 kr

    17 december kl 19:52
  • Metropol Tipsar
  • 7371 Färglitografi
    Utrop: 2.000 kr
    Aktuellt bud: 1.500 kr

    17 december kl 20:20
  • 7451 Färglitografi
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.100 kr

    17 december kl 19:45
  • 7099 Färglitografi
    Utrop: 2.000 kr

    17 december kl 19:28