Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

KONST / Litografier



Aktuella artister: Bengt Landin â€¢ Lena A Linderholm â€¢ Hilding Linnqvist â€¢ Camilla Pyk â€¢ Roland Svensson â€¢ Sven X-et Erixson

    9131 Litografier

    12 st, Billmark, Gripsholms Slott, mapp medföljer (hel serie). Bildmått: 25x36 ca. Yttermått inklusive ram: 45x51 cm

    Utrop: 2.000 kr

    Auktionen avslutas
    2 febuari kl 18:17


  • 9021 Färglitografi
    Wong Kaoo Chen. Signerad, numrerad EA. Färglitogra..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    2 feb kl 20:28
  • 9010 Färglitografier
    2 st, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Skärgå..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    2 feb kl 19:13
  • 9131 Litografier
    12 st, Billmark, Gripsholms Slott, mapp medföljer ..//
    Utrop: 2.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    2 feb kl 18:17
  • Metropol Tipsar
  • 9131 Litografier
    12 st, Billmark, Gripsholms Slott, mapp medföljer ..//
    Utrop: 2.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    2 feb kl 18:17




Ladda ner broschyr