bakg

KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick



Aktuella artister: Lennart Aschenbrenner  Pierre Olofsson  Max Papart
  • 5176 Carborundumets..
    2 st, Max Papart (1911-1994), Frankrike. Signerad,..//
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 jan kl 20:19
  • 5177 Carborundumets..
    2 st, Max Papart (1911-1994), Frankrike. Signerad,..//
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 jan kl 19:39
  • 5272 Etsning
    Pierre Olofsson (1921-1996), Sverige. Signerad, nu..//
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 jan kl 19:25
  • 5271 Etsning
    Pierre Olofsson (1921-1996), Sverige. Signerad, nu..//
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 jan kl 18:27
  • 5294 Etsningar
    Oidentifierad konstnär. 2 st, Lekande barn. Signer..//
    Utrop: 100 - 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 jan kl 20:39
  • 5373 Färgetsningar
    3 st, H Hooper. Signerad, numrerad 57/63, yttermåt..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 jan kl 18:53
  • 5009 Färgetsningar
    3 st, Lennart Aschenbrenner (f. 1943), Sverige. Tr..//
    Utrop: 100 - 300 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 jan kl 20:36
  • 5008 Färgetsningar
    3 st, Lennart Aschenbrenner (f. 1943), Sverige. Tr..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 jan kl 19:17
  • 5064 Gravyr
    Frankrike, 1800-tal, yttermått inklusive ram: 64x7..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 jan kl 18:47
  • 5288 Träsnitt
    japan. Bildmått: 35x22, yttermått inklusive ram: 4..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 450 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 jan kl 18:38




Ladda ner broschyr