KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick

Aktuella artister: Ferdinand Boberg  Bertil Bull Hedlund  Svenolov Ehrén  Erik Höglund  Ragnhild Nordensten  Alvar Sunol  Ulf Trotzig
  • 4212 Etsning
    Utrop: 300 - 600 kr

    1 juli kl 19:02
  • 4097 Etsning
    Utrop: 300 - 800 kr

    1 juli kl 19:24
  • 4426 Etsning
    Utrop: 100 - 600 kr

    1 juli kl 18:16
  • 4467 Etsning
    Utrop: 100 - 500 kr

    1 juli kl 18:45
  • 4215 Etsning
    Signerad, 1990. Motivet: 53x53 cm
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    1 juli kl 19:05
  • 2181 Etsning
    signerad. Kvinna och man. Motivet: 8x12 cm
    Utrop: 100 - 500 kr

    1 juli kl 18:38
  • 4093 Etsning
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    1 juli kl 19:08
  • 4179 Etsningar
    Ett par, efter Boucher, kvinnor. Motivet: 21x25 ca
    Utrop: 600 - 1.000 kr

    1 juli kl 19:48
  • 4018 Färgetsning
    Utrop: 100 - 500 kr

    1 juli kl 18:56
  • 4434 Färgetsning
    Utrop: 100 - 600 kr

    1 juli kl 20:25
  • 4433 Färgetsning
    Utrop: 100 - 800 kr

    1 juli kl 20:23
  • 2361 Grafiska blad
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    1 juli kl 20:58
  • 4424 Grafiskt blad
    Sculps. Motivet: 26x17 cm
    Utrop: 100 - 600 kr

    1 juli kl 18:14
  • 2251 Gravyr
    Stockholm, 21x31 cm
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    1 juli kl 19:25
  • 4429 Gravyrer
    2 st. Motivet: 31x25 cm ca
    Utrop: 300 - 600 kr

    1 juli kl 18:24
  • 4118 Träsnitt
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    1 juli kl 20:27
  • 4116 Träsnitt
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    1 juli kl 20:24
  • 4210 Träsnitt
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    1 juli kl 19:01
  • 4010 Träsnitt
    Utrop: 100 - 600 kr

    1 juli kl 18:48