KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick

Aktuella artister: Lennart Aschenbrenner  Helmer Avasalu  Göran Brunius  Antoni Clavé  Christian Due  Svenolov Ehrén  Hans Johnfors  Hasse Lindroth  Nino Longobardi  Suzanne Nessim  Helmtrud Nyström  Börje Sandelin  Theddy Skog  Ester Sörberg-Lindgren
  • 3300 Etsning
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 2.000 kr

    20 sept kl 19:52
  • 3499 Etsning
    Utrop: 100 - 300 kr

    20 sept kl 20:43
  • 3433 Etsning
    Utrop: 100 - 300 kr

    20 sept kl 19:29

    3300 Etsning

    Börje Sandelin (1926-1970), Sverige. 25 ex. Bildmått: 23x16, yttermått inklusive ram: 42x33 cm. Signerad

    Utrop: 1.500 kr
    Pris just nu 2.000 kr

    20 september kl 19:52

  • 3302 Etsning
    Utrop: 100 - 600 kr

    20 sept kl 19:37
  • 7144 Etsning
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    om 9 dagar
    27 sept kl 19:34
  • 3429 Etsning
    Utrop: 100 - 500 kr

    20 sept kl 20:51
  • 2063 Etsning
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 250 kr

    om 9 dagar
    27 sept kl 18:36
  • 3065 Etsning
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 250 kr

    20 sept kl 18:26
  • 3117 Etsningar
    Utrop: 100 - 500 kr

    20 sept kl 19:12
  • 3500 Färgetsning
    Utrop: 500 - 800 kr

    20 sept kl 20:08
  • 3518 Färgetsning
    Utrop: 100 - 500 kr

    20 sept kl 20:45
  • 2002 Färgetsning
    Utrop: 300 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    om 9 dagar
    27 sept kl 20:28
  • 8202 Färgetsningar
    Utrop: 100 - 300 kr

    20 sept kl 20:36
  • 3096 Kopparstick
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 350 kr

    20 sept kl 18:16
  • 3497 Träsnitt
    Utrop: 400 kr
    Aktuellt bud: 200 kr

    20 sept kl 19:04
  • 3441 Träsnitt
    Utrop: 100 - 300 kr

    20 sept kl 18:57
  • 2011 Träsnitt
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    om 9 dagar
    27 sept kl 18:44
  • 2034 Träsnitt
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    om 9 dagar
    27 sept kl 19:22
  • Metropol Tipsar
  • 3300 Etsning
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 2.000 kr

    20 sept kl 19:52