KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick

Aktuella artister: Lennart Aschenbrenner  Sten Eklund  Sixten Haage  Sven Ljungberg  Pär Gunnar Thelander  Gérard Titus-Carmel
  • 7076 Färgetsning
    Oxoniv. Ej signerad. Motivet: 18x48cm
    Utrop: 100 - 500 kr

    1 feb kl 18:34
  • 6176 Fotogravyrer
    Utrop: 300 - 700 kr

    1 feb kl 20:52
  • 7093 Kopparstick
    Utrop: 100 - 300 kr

    1 feb kl 18:36