KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick
Aktuella artister: Salvador Dalà • Svenolov Ehrén • Axel Fridell • Johnny Friedlaender • Lennart Glemme • Axel Hamborn • Erling Johansson • Jorgo Krallis • Hasse Lindroth • Lennart Olausson • Axel Olson • Axel Tallberg • Hans Verduijn
4114 Etsning
Utrop: 700 kr
29 april kl 19:16 -
2048 Etsning
Utrop: 700 kr
29 april kl 18:26 -
5313 Etsning
Utrop: 800 kr
29 april kl 18:04
5201 Torrnålsetsning
Salvador Dalà (1904-1989), Spanien. Ur "La Vénus aux Fourrures". Signerad, numrerad 26/145. Tryckt av Etienne-Denis Braillard, utgiven av Argillet, Paris. Bladstorlek 38x28,5 cm. (Japan papper med Dalis blindstämpel), yttermått inklusive ram: 45x34 cm
Utrop: 3.000 kr
29 april kl 20:33
5051 Etsning
Utrop: 500 kr
29 april kl 19:11 -
5010 Etsning
Utrop: 600 kr
29 april kl 19:10 -
5011 Etsning
Utrop: 600 kr
29 april kl 18:58
5091 Etsning
Utrop: 300 kr
Aktuellt bud: 700 kr
29 april kl 18:11 -
5289 Etsning
Utrop: 1.000 kr
29 april kl 20:25 -
5205 Etsningar
Utrop: 500 kr
29 april kl 19:36
5054 Etsningar
Utrop: 500 kr
29 april kl 18:29 -
5294 Etsningar
Utrop: 600 kr
29 april kl 18:48 -
5342 Etsningar
Utrop: 1.000 kr
29 april kl 19:11
5341 Etsningar
Utrop: 600 kr
29 april kl 20:16 -
4271 Etsningar
Utrop: 500 kr
29 april kl 20:04 -
2089 Färgetsning
Utrop: 700 kr
29 april kl 18:52
5300 Färgetsning
Utrop: 600 kr
29 april kl 18:18 -
2103 Kopparstick
Utrop: 500 kr
Aktuellt bud: 300 kr
29 april kl 18:36 -
5103 Kopparstick
Stockholm, yttermått inklusive ram: 38x90cm
Utrop: 300 kr
29 april kl 20:48
5201 Torrnålsetsning
Utrop: 3.000 kr
29 april kl 20:33 -
5288 Torrnålsgravyr
Utrop: 500 kr
Aktuellt bud: 100 kr
29 april kl 18:02 -
5351 Torrnålsgravyrer
Utrop: 800 kr
29 april kl 18:57
5349 Torrnålsgravyrer
Utrop: 600 kr
29 april kl 20:10 -
5007 Träsnitt
Utrop: 800 kr
29 april kl 20:17 -
5006 Träsnitt
Utrop: 800 kr
29 april kl 19:43
5009 Träsnitt
Utrop: 800 kr
29 april kl 18:08 -
5008 Träsnitt
Utrop: 800 kr
29 april kl 18:43
- Metropol Tipsar
5201 Torrnålsetsning
Utrop: 3.000 kr
29 april kl 20:33