BELYSNING / Bordslampor

Aktuella artister: Ingrid Atterberg  Monica Backström
  • 5347 Bordslampa
    1960-tal. Höjd: 68 cm
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    6 april kl 19:07
  • 5137 Bordslampa
    Bing & Grøndahl, porslin. Höjd: ca 32 cm
    Utrop: 300 - 600 kr

    6 april kl 20:26
  • 5134 Bordslampa
    bronserat trä. Höjd: 69 cm
    Utrop: 300 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    6 april kl 19:31
  • 5090 Bordslampa
    Utrop: 500 - 1.000 kr

    6 april kl 18:33
  • 5427 Bordslampa
    Industristil. Höjd: ca 60cm
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 450 kr

    6 april kl 18:59
  • 5247 Bordslampa
    Jugend, Koppar. Höjd: 50 cm
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    6 april kl 19:28
  • 3385 Bordslampfot
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    6 april kl 19:16
  • 5310 Bordslampor
    2 st, Kina. Höjd: 66 cm
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    6 april kl 19:21
  • 5016 Skrivbordslampa
    Fagerhult, AGE Design. Höjd: ca 50 cm
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    6 april kl 19:39