ÖVRIGT / Speglar

  • 9497 Spegel
    + konsolbord. Höjd: 135+ 59 cm
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    23 sept kl 18:14
  • 9109 Spegel
    1800-tal, ca 80x73cm, nyckel
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    23 sept kl 18:13
  • 9436 Spegel
    1800-tal. Höjd: 150 cm
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    23 sept kl 20:58

    3009 Spegel

    Empire, etikettmärkt, 135x61 cm

    Utrop: 3.000 kr
    Pris just nu 2.600 kr

    30 september kl 20:32

  • 9272 Spegel
    1920-tal, 107x42 cm
    Utrop: 100 - 500 kr

    23 sept kl 19:56
  • 7189 Spegel
    76x105 cm
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    23 sept kl 20:02
  • 9445 Spegel
    Bredd: 61cm. Höjd: 101cm
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    23 sept kl 20:07
  • 9496 Spegel
    bronserad ram, 50x68 cm
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    23 sept kl 20:05
  • 3009 Spegel
    Utrop: 3.000 kr
    Aktuellt bud: 2.600 kr

    om 8 dagar
    30 sept kl 20:32
  • 9223 Spegel
    Empire. Höjd: 72,5cm, bredd: 34,5cm
    Utrop: 300 - 600 kr

    23 sept kl 18:51
  • 7289 Spegel
    Firma Svenskt Tenn, senare bemålning, 126x50 cm
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 800 kr

    23 sept kl 20:46
  • 9136 Spegel
    Förgylld Ram, 152x66 cm
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 600 kr

    23 sept kl 18:36
  • 9505 Spegel
    Gustaviansk stil, 80x60 cm
    Utrop: 500 - 800 kr

    23 sept kl 20:25
  • 9005 Spegel
    höjd: 69cm
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    23 sept kl 20:37
  • 9447 Spegel
    Utrop: 300 - 500 kr

    23 sept kl 18:45
  • Metropol Tipsar
  • 3009 Spegel
    Utrop: 3.000 kr
    Aktuellt bud: 2.600 kr

    om 8 dagar
    30 sept kl 20:32