ÖVRIGT / Speglar

  • 4446 Spegel
    1940-tal, 120x50
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    21 augusti kl 20:33
  • 4445 Spegel
    50/60-tal, 102x61
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    21 augusti kl 20:33
  • 4443 Spegel
    96x80
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

    21 augusti kl 20:29
  • 2083 Spegel
    Karl Johan, 100x47
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    21 augusti kl 19:34
  • 4435 Spegel
    Mahogny, slipat glas, 114x56
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 100 kr

    21 augusti kl 20:21
  • 4004 Spegel
    mässing, 100x70
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 250 kr

    21 augusti kl 18:16
  • 4436 Spegel
    Nutida, 102x39
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    21 augusti kl 20:21
  • 4457 Spegel
    oval, förgylld ram, 80x60
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 200 kr

    21 augusti kl 18:07
  • 2224 Spegelbyrå
    längd: 100 cm, djup: 77 cm, höjd: 181 cm
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    21 augusti kl 19:12