ÖVRIGT / Speglar

  • 4151 Bordsspegel
    mahogny, 60x45
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    1 maj kl 19:33
  • 4549 Solspegel
    diameter: 41 cm
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 500 kr

    1 maj kl 19:12
  • 4542 Spegel
    + konsol, Gustaviansk stil, höjd: 68+ 138
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 450 kr

    1 maj kl 18:08
  • 1542 Spegel
    63x87
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 200 kr

    1 maj kl 18:19
  • 4530 Spegel
    79x62
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 500 kr

    1 maj kl 18:03
  • 4531 Spegel
    87x66
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 500 kr

    1 maj kl 18:04
  • 4185 Spegel
    Asiatisk, 75x47
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    1 maj kl 18:28
  • 4229 Spegel
    Blyglas, höjd: 115 cm
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 100 kr

    1 maj kl 19:01
  • 4100 Spegel
    diameter: 90 cm
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    1 maj kl 19:12
  • 4147 Spegel
    förgylld ram, 49x32
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

    1 maj kl 19:14
  • 4557 Spegel
    Fröseke, Nybro, 96x44
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 250 kr

    1 maj kl 19:17
  • 4082 Spegel
    höjd: 60 cm
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    1 maj kl 20:31
  • 4129 Spegel
    teakram, 1950-tal, 105x84
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    1 maj kl 19:35
  • 5169 Spegel
    Tennram, höjd: 49 cm (inkl krön), bredd: 27 cm
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 250 kr

    1 maj kl 18:28

Taggar på denna sida:
bordsspegel solspegel spegel