ÖVRIGT / Speglar

  • 9007 Pigtittare
    Karl Johan, intarsia. Höjd: 77 cm
    Utrop: 500 - 800 kr

    1 november kl 20:43
  • 8114 Spegel
    Förgylld, 80x42 cm
    Utrop: 100 - 500 kr

    1 november kl 18:08
  • 9360 Spegel
    Gustaviansk stil, 62x27 cm
    Utrop: 500 - 800 kr

    1 november kl 18:42
  • 6506 Spegel
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    1 november kl 18:47
  • 9274 Spegelbyrå
    1910-tal, ek. Bredd: 104, djup: 56 cm, höjd: 170 cm
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    1 november kl 18:45
  • 7281 Spegelbyrå
    Utrop: 100 - 500 kr

    1 november kl 18:39