ÖVRIGT / Speglar

  • 5532 Spegel
    + Konsol, höjd: 108+ 68
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 500 kr

    27 mars kl 18:40
  • 5226 Spegel
    1800-tal, Förgylld, höjd: 116 cm
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 2.600 kr

    27 mars kl 19:02
  • 5276 Spegel
    50/60-tal, Mahognyram, 112x62
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 250 kr

    27 mars kl 19:34
  • 5596 Spegel
    Utrop: 4.000 kr
    Just nu: 3.000 kr

    27 mars kl 18:42
  • 1496 Spegel
    Firma Svenskt Tenn, 1934, 79x28 cm
    Utrop: 2.600 kr
    Just nu: 5.400 kr

    27 mars kl 18:14
  • 5541 Spegel
    Karl Johan, Mahogny, höjd: 91 cm
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    27 mars kl 19:18
  • 5395 Spegel
    Rektangulär, 112x40
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 100 kr

    27 mars kl 19:36
  • 6011 Spegel
    Rokoko, senare glas, höjd: 97 cm
    Utrop: 8.000 kr
    Just nu: 6.400 kr

    27 mars kl 18:13
  • 5658 Spegel
    Teak, "Sylvia", höjd: 116 cm
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    27 mars kl 19:18
  • 5567 Spegelskänk
    längd: 98 cm, djup: 44 cm, höjd: 164 cm
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 250 kr

    27 mars kl 18:10

Taggar på denna sida:
spegel spegelskänk

  • Metropol Tipsar
  • 6011 Spegel
    Utrop: 8.000 kr
    Just nu: 6.400 kr

    27 mars kl 18:13
  • 1496 Spegel
    Utrop: 2.600 kr
    Just nu: 5.400 kr

    27 mars kl 18:14
  • 5596 Spegel
    Utrop: 4.000 kr
    Just nu: 3.000 kr

    27 mars kl 18:42
  • 5226 Spegel
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 2.600 kr

    27 mars kl 19:02