bakg

KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m.



Aktuella artister: Anita Paulsson  Jan Rufelt  Alain Soucasse
  • 5143 Affisch
    Efter Marc Chagall, bladets mått: 84x54cm, yttermå..//
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 350 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 jan kl 19:47
  • 5282 Emaljmålning
    Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -91. Bil..//
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 jan kl 20:36
  • 5001 Gicléetryck
    Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. "Tänkaren". Sig..//
    Utrop: 300 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 jan kl 18:36
  • 5003 Gicléetryck
    Anita Paulsson (f. 1942), Sverige. "Blå band". Sig..//
    Utrop: 100 - 300 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 jan kl 19:23
  • 5002 Gicléetryck
    Jan Rufelt (f. 1956), Sverige. "Fullmoon". Signera..//
    Utrop: 300 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 jan kl 19:12




Ladda ner broschyr