KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m.

  • 6121 Grafiskt blad
    porträtt, 41x34 cm. Ej signerad
    Utrop: 100 - 500 kr

    8 juni kl 19:47
  • 7164 Oljetryck
    1800-tal, flicka, 29x24cm
    Utrop: 100 - 300 kr

    8 juni kl 19:27
  • 7210 Tavla
    Bemålade kakelplattor, Kopia efter Zoia, 76x60 cm
    Utrop: 100 - 500 kr

    8 juni kl 20:18
  • 7172 Tusch
    Utrop: 100 - 500 kr

    8 juni kl 20:45
  • 7048 Tusch
    Salon Gahlin. Motivet: 40x24cm
    Utrop: 100 - 500 kr

    8 juni kl 19:29