KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m.

Aktuella artister: Dawid (Björn Dawidsson)  Hans Gedda  Mia Malmlöf
  • 4111 Bildrulle
    Kina, "Rikedom och Lycka", 1993, ca 83x28 cm
    Utrop: 100 - 300 kr

    5 oktober kl 20:50
  • 3013 Silverprint
    Utrop: 3.000 - 4.000 kr

    5 oktober kl 19:27
  • 3008 Silverprint
    Utrop: 30.000 - 40.000 kr

    5 oktober kl 19:14

    3008 Silverprint

    Hans Gedda (f. 1942), Sverige. "Carl XVI Gustaf”. Signerad, daterad -96. Silverprint, 105x98,5 cm

    Utrop: 40.000 kr
    Pris just nu 29.500 kr

    5 oktober kl 19:14

  • 3009 Silverprint
    Utrop: 12.000 - 18.000 kr

    5 oktober kl 19:17
  • 3010 Silverprint
    Utrop: 4.000 - 6.000 kr

    5 oktober kl 19:19
  • 4013 Tryck
    7 st, Medieval Hospitals. Motivet: 25x32 ca
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    5 oktober kl 20:57
  • 1359 Väggrelief
    Utrop: 300 - 700 kr

    5 oktober kl 20:35
  • 4448 Väggrelief
    mässing, Fartyg. Diameter: 63 cm
    Utrop: 100 - 500 kr

    5 oktober kl 20:02
  • Metropol Tipsar
  • 3013 Silverprint
    Utrop: 4.000 kr

    5 oktober kl 19:27
  • 3010 Silverprint
    Utrop: 6.000 kr

    5 oktober kl 19:19
  • 3009 Silverprint
    Utrop: 18.000 kr

    5 oktober kl 19:17
  • 3008 Silverprint
    Utrop: 40.000 kr

    5 oktober kl 19:14