KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m.

Aktuella artister: Roy Lichtenstein  Leif-Erik Nygårds
  • 2034 Affisch
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    om en månad
    23 mars kl 19:40
  • 6053 Fotografi
    Utrop: 10.000 - 12.000 kr

    2 mars kl 20:57
  • 7149 Grafiska blad
    Utrop: 100 - 600 kr

    2 mars kl 19:15

    6053 Fotografi

    Leif-Erik Nygårds (f. 1939), Sverige. Signerat offsettryck med text i tusch skriven av fotografen "Marilyn Monroe photographed in Los Angeles at Bel Air Hotel, June 27th 1962". Signerad, även copyrightstämplad a tergo. Offset print, bildyta 50x69,5 cm, oramat löst blad. Inköpt direkt av fotografen

    Utrop: 12.000 kr
    Pris just nu 9.800 kr

    2 mars kl 20:57

  • 2035 Utställningsaf..
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    om en månad
    23 mars kl 20:21
  • Metropol Tipsar
  • 6053 Fotografi
    Utrop: 12.000 kr

    2 mars kl 20:57