bakg

KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m.



Aktuella artister: Stig-Åke Lund   WALLINA
  • 3075 Emaljmålning
    WALLINA (f. 1940), Sverige. Signerad. Verso a vers..//
    Utrop: 4.000 - 5.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 18:50
  • 4051 Porslinstavla
    Rörstrand, 1881. Diameter: 35, yttermått inklusive..//
    Utrop: 300 - 700 kr
     

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    27 sept kl 18:38
  • 3233 Relieftavlor
    3 st. Gips, antika motiv. Höjd: 26-50 cm
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 20:10

    3075 Emaljmålning

    WALLINA (f. 1940), Sverige. Signerad. Verso a verso. Yttermått inklusive ram: 54x55 cm

    Utrop: 5.000 kr
    Pris just nu 3.800 kr

    Auktionen avslutas
    20 september kl 18:50


  • 3064 Väggrelief
    Stig-Åke Lund (f. 1932), Sverige. "Molnträd". Sign..//
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 400 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 18:11
  • 3325 Väggrelief
    Trä, Bemålat, 100x38 cm
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 19:17
  • Metropol Tipsar
  • 3075 Emaljmålning
    WALLINA (f. 1940), Sverige. Signerad. Verso a vers..//
    Utrop: 5.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 18:50




Ladda ner broschyr