KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m.

Aktuella artister: Sofia Änghede
  • 3025 Fotografi
    Utrop: 6.000 - 10.000 kr

    om 9 dagar
    30 sept kl 18:39
  • 3026 Fotografi
    Utrop: 7.000 - 12.000 kr

    om 9 dagar
    30 sept kl 19:02
  • 9085 Skolplanscher
    5 st, bladets mått: 78x56 & 64x86 cm
    Utrop: 100 - 500 kr

    23 sept kl 20:46

    3026 Fotografi

    Sofia Änghede (f. 1972), Sverige. "#29", C-print, silikonmonterad på glas. Signerad a tergo, No 1/5, daterad 2010. Motivet: 90x120 cm

    Utrop: 12.000 kr
    Pris just nu 6.800 kr

    30 september kl 19:02

  • 9454 Tavla
    Tryck, "Svenska flottan 1903". Motivet: 30x38 cm
    Utrop: 300 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    23 sept kl 20:26
  • 9460 Tavla
    Utrop: 300 - 600 kr

    23 sept kl 20:45
  • 1108 Tryck
    efter Deborah Azzopardi, "Sssshhhh", 50x70 cm
    Utrop: 100 - 400 kr

    om 9 dagar
    30 sept kl 18:59
  • 9510 Tryck
    fotopapper, Efter Carl Larsson, 65x98 cm
    Utrop: 100 - 1.000 kr

    23 sept kl 19:15
  • 9302 Väggrelief
    silver, 14x10 cm, Vikt: ca 730 g
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    23 sept kl 20:21
  • Metropol Tipsar
  • 3026 Fotografi
    Utrop: 12.000 kr

    om 9 dagar
    30 sept kl 19:02
  • 3025 Fotografi
    Utrop: 10.000 kr

    om 9 dagar
    30 sept kl 18:39