KONST / Oljemålningar
Aktuella artister: Tore Hultcrantz • David Tägtström
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Utrop: 1.500 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:06 -
7151 Oljemålning
Tore Hultcrantz (1923-1998), Sverige. Signerad, Hu..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:06 -
7149 Oljemålning
Tore Hultcrantz (1923-1998), Sverige. Signerad, Ko..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:05
-
6343 Oljemålningar
2 st, Kina, rispapper, 1800-tal. Bildmått: 19x31 c..//
Utrop: 700 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:52

