Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

KONST / Oljemålningar



Aktuella artister: Tore Hultcrantz â€¢ David Tägtström
  • 1023 OljemÃ¥lning
    David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
    Utrop: 1.500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    26 jan kl 20:06
  • 7151 OljemÃ¥lning
    Tore Hultcrantz (1923-1998), Sverige. Signerad, Hu..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    26 jan kl 18:06
  • 7149 OljemÃ¥lning
    Tore Hultcrantz (1923-1998), Sverige. Signerad, Ko..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    26 jan kl 18:05
  • 6343 OljemÃ¥lningar
    2 st, Kina, rispapper, 1800-tal. Bildmått: 19x31 c..//
    Utrop: 700 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    26 jan kl 18:52




Ladda ner broschyr