Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

KONST / Oljemålningar



Aktuella artister: Gumme Ã…kermark â€¢ Curt Clemens â€¢ Anshelm Dahl â€¢ Maja Holtermann-Bergh â€¢ Carl MÃ¥nsson â€¢ Ingrid Roth â€¢ Lars Tärning
  • 8153 OljemÃ¥lning
    Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
    Utrop: 2.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    2 feb kl 20:43
  • 9062 OljemÃ¥lning
    Anshelm Dahl (1897-1964), Sverige. Signerad. Olja ..//
    Utrop: 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    2 feb kl 18:11
  • 9053 OljemÃ¥lning
    Arne Svensson. Signerad, flygplan. Olja på pannå, ..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    2 feb kl 19:08

    8139 OljemÃ¥lning

    Ingrid Roth (f. 1958), Sverige. Signerad, daterad 2002. Olja på duk, 100x100 cm, yttermått inklusive ram: 105x105 cm

    Utrop: 6.000 kr

    Auktionen avslutas
    2 febuari kl 20:13


  • 8077 OljemÃ¥lning
    Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    2 feb kl 20:54
  • 8076 OljemÃ¥lning
    Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    2 feb kl 20:53
  • 8083 OljemÃ¥lning
    Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Skånegård. Sign..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    2 feb kl 18:31
  • 9067 OljemÃ¥lning
    Curt Clemens (1911-1947), Sverige. Signerad, dater..//
    Utrop: 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    2 feb kl 20:36
  • 9068 OljemÃ¥lning
    Gumme Ã…kermark (1847-1927), Sverige. Signerad, "Sa..//
    Utrop: 1.500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    2 feb kl 18:15
  • 8030 OljemÃ¥lning
    Ib Puja, Ubud Bali. Signerad, daterad 2018, portal..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    2 feb kl 19:50
  • 8139 OljemÃ¥lning
    Ingrid Roth (f. 1958), Sverige. Signerad, daterad ..//
    Utrop: 6.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    2 feb kl 20:13
  • 8379 OljemÃ¥lning
    Lars Tärning (1945-2025), Sverige. Signerad, apels..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    2 feb kl 19:48
  • 8383 OljemÃ¥lning
    Lars Tärning (1945-2025), Sverige. Signerad, dater..//
    Utrop: 700 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    2 feb kl 19:56
  • 8377 OljemÃ¥lning
    Lars Tärning (1945-2025), Sverige. Signerad, dater..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    2 feb kl 19:46
  • 8381 OljemÃ¥lning
    Lars Tärning (1945-2025), Sverige. Signerad, dater..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    2 feb kl 19:51
  • 8387 OljemÃ¥lning
    Lars Tärning (1945-2025), Sverige. Signerad, dater..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    2 feb kl 20:02

    8153 OljemÃ¥lning

    Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på duk, 80x64 cm, yttermått inklusive ram: 87x70 cm

    Utrop: 2.000 kr

    Auktionen avslutas
    2 febuari kl 20:43


  • 8380 OljemÃ¥lning
    Lars Tärning (1945-2025), Sverige. Signerad, dater..//
    Utrop: 700 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    2 feb kl 19:50
  • 8047 OljemÃ¥lning
    Maja Holtermann-Bergh (1899-1993), Sverige. Interi..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    2 feb kl 18:29
  • 8364 OljemÃ¥lning
    Oidentifierad konstnär. 1800-tal, präst, oramad. E..//
    Utrop: 700 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    2 feb kl 18:34
  • 8317 OljemÃ¥lning
    Oidentifierad konstnär. Signerad, stadsmotiv. Olja..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    2 feb kl 20:01
  • 9052 OljemÃ¥lning
    Signerad, "Kyrkkaffe". Olja på duk, 37x45cm, ytter..//
    Utrop: 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    2 feb kl 20:47
  • 8031 OljemÃ¥lningar
    2 st, Anna Hertzman-Ericson (1964). Signerad, date..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    2 feb kl 19:55
  • Metropol Tipsar
  • 8153 OljemÃ¥lning
    Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
    Utrop: 2.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    2 feb kl 20:43
  • 8139 OljemÃ¥lning
    Ingrid Roth (f. 1958), Sverige. Signerad, daterad ..//
    Utrop: 6.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    2 feb kl 20:13




Ladda ner broschyr