KONST / Oljemålningar
Aktuella artister: Tore Hultcrantz • David Tägtström
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:20 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:22 -
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Utrop: 1.500 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:06
-
8075 Oljemålning
Mats HÃ¥dell (f. 1958), Sverige. Signerad, Landskap..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:27 -
7151 Oljemålning
Tore Hultcrantz (1923-1998), Sverige. Signerad, Hu..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:06 -
7149 Oljemålning
Tore Hultcrantz (1923-1998), Sverige. Signerad, Ko..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:05
-
6343 Oljemålningar
2 st, Kina, rispapper, 1800-tal. Bildmått: 19x31 c..//
Utrop: 700 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:52 -
8053 Oljemålningar
triptyk, Agneta Livijn (1955), ej signerade, duk, ..//
Utrop: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:48

