KONST / Oljemålningar
Aktuella artister: Anita Erséus • Tore Hultcrantz • David Tägtström
Utrop: 700 kr
Aktuellt bud: 350 kr
19 jan kl 20:37 -
Utrop: 500 kr
Aktuellt bud: 300 kr
7099 Oljemålning
Utrop: 500 kr
19 jan kl 20:49
1013 Oljemålning
Gérard Eppelé (1929), Frankrike, Figurer. Signerad, "Au Dessus la Cité", daterad 1969. Olja på duk, 86x113 cm, yttermått inklusive ram: 92x119 cm
Utrop: 2.000 kr
Aktuellt bud: 1.500 kr
19 januari kl 19:58
Utrop: 2.000 kr
19 jan kl 20:06 -
1013 Oljemålning
Utrop: 2.000 kr
Aktuellt bud: 1.500 kr
19 jan kl 19:58 -
7144 Oljemålning
Utrop: 800 kr
19 jan kl 20:04
6426 Oljemålning
Utrop: 500 kr
Aktuellt bud: 100 kr
19 jan kl 19:56 -
7190 Oljemålning
Utrop: 500 kr
Aktuellt bud: 200 kr
19 jan kl 20:20 -
6383 Oljemålning
Utrop: 500 kr
Aktuellt bud: 100 kr
19 jan kl 20:29
7079 Oljemålning
Utrop: 600 kr
Aktuellt bud: 350 kr
19 jan kl 19:52 -
7205 Oljemålning
Utrop: 800 kr
19 jan kl 19:46 -
6576 Oljemålning
Utrop: 500 kr
Aktuellt bud: 100 kr
19 jan kl 20:19
7150 Oljemålning
Utrop: 600 kr
Aktuellt bud: 700 kr
19 jan kl 19:41 -
7193 Oljemålning
Utrop: 500 kr
19 jan kl 19:29 -
7002 Oljemålning
Utrop: 800 kr
19 jan kl 20:46
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, daterad 1923, Robert Högfelt I David Tägtström Atelje (Kungsbroplan 3). Med dedikation, Olja på pannå, 59x48 cm, yttermått inklusive ram: 74x62
Utrop: 2.000 kr
19 januari kl 20:06
7151 Oljemålning
Utrop: 800 kr
19 jan kl 19:34 -
7149 Oljemålning
Utrop: 800 kr
19 jan kl 20:07
- Metropol Tipsar
1013 Oljemålning
Utrop: 2.000 kr
Aktuellt bud: 1.500 kr
19 jan kl 19:58 -
Utrop: 2.000 kr
19 jan kl 20:06