KONST / Oljemålningar
Aktuella artister: Maja Holtermann-Bergh • Tore Hultcrantz • David Tägtström
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:20 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:22 -
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Utrop: 1.500 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:06
-
8105 Oljemålning
Ingrid Tollman. Signerad, daterad a tergo 2022. Ol..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:55 -
8059 Oljemålning
J W Wallander, 1845, Föreställande Daniel Sandell...//
Utrop: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:18 -
8047 Oljemålning
Maja Holtermann-Bergh (1899-1993), Sverige. Interi..//
Utrop: 600 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:45
-
8075 Oljemålning
Mats HÃ¥dell (f. 1958), Sverige. Signerad, Landskap..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:27 -
7151 Oljemålning
Tore Hultcrantz (1923-1998), Sverige. Signerad, Hu..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:06 -
7149 Oljemålning
Tore Hultcrantz (1923-1998), Sverige. Signerad, Ko..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:05
-
8031 Oljemålningar
2 st, Anna Hertzman-Ericson (1964). Signerad, date..//
Utrop: 800 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:49 -
8100 Oljemålningar
2 st, Inger Tollman. Signerad, daterad a tergo 202..//
Utrop: 600 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:20 -
8104 Oljemålningar
2 st, Ingrid Tollman. Signerad, daterad 2025, duk,..//
Utrop: 600 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:32
-
8102 Oljemålningar
2 st, Ingrid Tollman. Signerad, daterad a tergo 20..//
Utrop: 600 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:34 -
6343 Oljemålningar
2 st, Kina, rispapper, 1800-tal. Bildmått: 19x31 c..//
Utrop: 700 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:52 -
8053 Oljemålningar
triptyk, Agneta Livijn (1955), ej signerade, duk, ..//
Utrop: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:48

