bakg

KONST / Oljemålningar



Aktuella artister: Johan Arvall  Sören Christian Bjulf  Hilding Bossler  Fanny Brate  Carlos Diaz  Walter du Halde  Ivar Ekelund  Bengt Elde  Gunvor Enqvist  Anton Genberg  Greta Gerell  Edith Gert  Konstanty Gorbatowski  Eivin Granath  Erik Gunnarsson Hallström  Kaarlo Hildén  Sture Humbla  Nicolas Issaiev  Josef Jungwirth  Ljubi Lidströmer  Pehr Liedbeck  Björn Lindroth  Rikard Lindström  Margareta Linton  Monica Lorentzon  Justus Lundegård  Jan Naliwajko  Madeleine Pyk  Ludvig Richarde  Einar Rosén  Sven Olof Rosén  Gustav Rudberg  Mona Seilitz  Rubert Soysa  Emma Toll  Gunnar Torhamn  Ingegerd Torhamn  Curt Viberg  Bertil Wahlberg  Ville Waldener  Harald Wiberg  Bertil Widbrandt  Louis Zelig
  • 5283 Akryl
    Björn Lindroth (1931-1999), Sverige. Strandkant me..//
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 350 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:40
  • 5180 Oljemålning
    1800-tal, Robert Marshall, Vattendrag, Signerad, 4..//
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 18:57
  • 5052 Oljemålning
    Anna von Muhlenfels. Signerad. Olja på duk, 58x47cm
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 19:53

    6005 Oljemålning

    Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad. Olja på duk, 45x35cm

    Utrop: 10.000 kr
    Pris just nu 8.200 kr

    Auktionen avslutas
    24 febuari kl 19:12


  • 5330 Oljemålning
    Bengt Andreen, Kust, Hovs Hallar. Olja på duk, sig..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 150 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 19:05
  • 5337 Oljemålning
    Bengt Andreen, Vinter. Signerad. Olja på duk, 37x4..//
    Utrop: 300 - 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 19:06
  • 5169 Oljemålning
    Bengt Elde (1939-2015), Sverige. Båt. Signerad, da..//
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.700 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 19:23
  • 3161 Oljemålning
    Bertil Wahlberg (1923-1980), Sverige. Signerad. Ol..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:49
  • 3379 Oljemålning
    Bertil Wahlberg (1923-1980), Sverige. Stadsmotiv, ..//
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 18:56
  • 5602 Oljemålning
    Bertil Wahlberg (1923-1980), Sverige. Sydländskt l..//
    Utrop: 100 - 300 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 19:32
  • 5596 Oljemålning
    Bertil Widbrandt (1914-1988), Sverige. Orrar, Sign..//
    Utrop: 500 - 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:10
  • 6045 Oljemålning
    Carlos Carlez Diaz (f. 1968), Spanien. Motiv från ..//
    Utrop: 2.600 - 3.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:20
  • 6047 Oljemålning
    Carlos Carlez Diaz (f. 1968), Spanien. Motiv från ..//
    Utrop: 5.000 kr
    Aktuellt bud: 4.000 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:04
  • 5688 Oljemålning
    Curt Viberg (1908-1969), Sverige. Gnisvärd, Gotlan..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:59
  • 5336 Oljemålning
    Curt Viberg (1908-1969), Sverige. Gotland, Signera..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 18:46
  • 5248 Oljemålning
    Edith Gert (1906-1983), Sverige. Kvinna som syr. S..//
    Utrop: 500 - 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 18:03

    6033 Oljemålning

    Greta Gerell (1898-1982), Sverige. Barn i hattar. Signerad. Olja på duk, 72x59 cm

    Utrop: 8.000 kr
    Pris just nu 8.000 kr

    Auktionen avslutas
    24 febuari kl 19:51


  • 5362 Oljemålning
    Einar Rosén (1910-1998), Sverige. Västerbotten. Si..//
    Utrop: 500 - 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 18:56
  • 5208 Oljemålning
    Erik Gunnarsson Hallström (1905-1993), Sverige. Kv..//
    Utrop: 300 - 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:03
  • 5285 Oljemålning
    Fanny Brate (1861-1940), Sverige. Skog. Signerad, ..//
    Utrop: 2.000 kr
    Aktuellt bud: 1.300 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 19:27
  • 6033 Oljemålning
    Greta Gerell (1898-1982), Sverige. Barn i hattar. ..//
    Utrop: 8.000 kr
    Aktuellt bud: 8.000 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 19:51
  • 6032 Oljemålning
    Greta Gerell (1898-1982), Sverige. Stilleben. Sign..//
    Utrop: 4.000 - 6.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 19:30
  • 3085 Oljemålning
    Gunnar Torhamn (1894-1965), Signerad. Olja på pann..//
    Utrop: 5.000 kr
    Aktuellt bud: 4.200 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:50
  • 5293 Oljemålning
    Gunvor Enqvist (f. 1944), Sverige. Komposition. Si..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 19:44
  • 5220 Oljemålning
    Gustav Rudberg (1915-2001), Sverige. Landskap. Sig..//
    Utrop: 2.600 - 3.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:09
  • 5604 Oljemålning
    Hakon Ek (1914), Kustbild. Signerad. Olja på duk, ..//
    Utrop: 100 - 400 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 19:53
  • 5690 Oljemålning
    Halvar Halvorsen, Stilleben, Signerad. Olja på duk..//
    Utrop: 700 - 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 19:37
  • 5691 Oljemålning
    Halvar Halvorsen. Stilleben, Signerad. Olja på duk..//
    Utrop: 700 - 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 19:49
  • 1545 Oljemålning
    Harald Wiberg (1908-1986), Sverige. Landskap. Sign..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:13

    6001 Oljemålning

    Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad. Olja på duk, 34x24,5cm

    Utrop: 6.000 kr
    Pris just nu 6.800 kr

    Auktionen avslutas
    24 febuari kl 19:18


  • 5599 Oljemålning
    Hilding Bossler (1899-1994), Sverige. Gård, Signer..//
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 19:10
  • 5281 Oljemålning
    Ina Engström, 1999, ansikte. Signerad. Olja på pan..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 18:16
  • 6048 Oljemålning
    Ingegerd Torhamn (1898-1994), Sverige. "Kompositio..//
    Utrop: 6.000 - 7.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 18:15
  • 5260 Oljemålning
    Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Figurer. Signera..//
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:03
  • 6023 Oljemålning
    Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Kvinna i säng. S..//
    Utrop: 5.000 kr
    Aktuellt bud: 4.000 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:27
  • 5595 Oljemålning
    Johan Arvall (f. 1944), Sverige. Svanar, Signerad...//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 200 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:38
  • 1476 Oljemålning
    Josef Jungwirth (1869-1950), Österrike. Badstrand,..//
    Utrop: 10.000 kr
    Aktuellt bud: 2.600 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 19:29
  • 1568 Oljemålning
    Kaarlo Hildén (1886-1963), Finland. Signerad, date..//
    Utrop: 300 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:58
  • 6042 Oljemålning
    Konstanty Gorbatowski (1914-1984), Polen. Komposit..//
    Utrop: 6.000 - 8.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:50
  • 5158 Oljemålning
    Kopia efter Jacob Jordaens, "Färjan till Antwerpen..//
    Utrop: 700 - 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:18
  • 5255 Oljemålning
    Ljubi Lidströmer (f. 1948), Sverige. Komposition. ..//
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:52
  • 5176 Oljemålning
    Ludvig Richarde (1862-1929), Sverige. Fransk farty..//
    Utrop: 6.600 - 8.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:13

    5176 Oljemålning

    Ludvig Richarde (1862-1929), Sverige. Fransk fartyg i sjönöd. Signerad. Olja på duk, 84x126 cm

    Utrop: 8.000 kr
    Pris just nu 6.400 kr

    Auktionen avslutas
    24 febuari kl 20:13


  • 6001 Oljemålning
    Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad. Olja p..//
    Utrop: 6.000 kr
    Aktuellt bud: 6.800 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 19:18
  • 6005 Oljemålning
    Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad. Olja p..//
    Utrop: 10.000 kr
    Aktuellt bud: 8.200 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 19:12
  • 5291 Oljemålning
    Margareta Linton (1931-2011), Sverige. Fönster, mo..//
    Utrop: 300 - 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 19:07
  • 5069 Oljemålning
    Martin Norén, "Det gamla Badhuset", Gävle, Signera..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:42
  • 5261 Oljemålning
    Monica Lorentzon (f. 1940), Sverige. Signerad. Olj..//
    Utrop: 300 - 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 19:40
  • 3511 Oljemålning
    Nicolas Issaiev (1891-1977), Ryssland. "Vera". Sig..//
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:19
  • 3508 Oljemålning
    Nicolas Issaiev (1891-1977), Ryssland. Blomstersti..//
    Utrop: 300 - 700 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:16
  • 3509 Oljemålning
    Nicolas Issaiev (1891-1977), Ryssland. Paysage. Si..//
    Utrop: 300 - 700 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:17
  • 3512 Oljemålning
    Nicolas Issaiev (1891-1977), Ryssland. Porträtt. S..//
    Utrop: 300 - 700 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:20
  • 3505 Oljemålning
    Nicolas Issaiev (1891-1977), Ryssland. Solnedgång...//
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:11
  • 3506 Oljemålning
    Nicolas Issaiev (1891-1977), Ryssland. Stilleben. ..//
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:11
  • 5622 Oljemålning
    oidentifierad konstnär, Frankrike, 1800-tal. Olja ..//
    Utrop: 700 - 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 18:17

    6042 Oljemålning

    Konstanty Gorbatowski (1914-1984), Polen. Komposition med figurer. Signerad, daterad 1974. Olja på duk, 80x100 cm. Signerad

    Utrop: 8.000 kr
    Pris just nu 5.800 kr

    Auktionen avslutas
    24 febuari kl 20:50


  • 5280 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär, kvinna. Olja på duk, 100x7..//
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:05
  • 5633 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. . Signerad. Kvinna. Olja p..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 18:09
  • 5236 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. . Signerad. Landskap. Olja..//
    Utrop: 100 - 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:01
  • 5187 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Barn. Olja på du..//
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.000 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:23
  • 5384 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. 1800-tal, blomsterstillebe..//
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:49
  • 5071 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Fruktkorg, ej signerad, om..//
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 19:53
  • 5081 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Hus vid vattendrag. Monogr..//
    Utrop: 300 - 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 18:13
  • 3297 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Landskap. Signerad, datera..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:30
  • 3296 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Liggande modell. Signerad ..//
    Utrop: 3.000 kr
    Aktuellt bud: 2.600 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:28
  • 5277 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Mälardrottningen. Signerad..//
    Utrop: 100 - 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:19
  • 5328 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad A, 1960-t..//
    Utrop: 100 - 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 18:38
  • 5070 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad AH, Bellm..//
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:21

    6048 Oljemålning

    Ingegerd Torhamn (1898-1994), Sverige. "Komposition, Monogramsignerad it. Olja på pannå, 73x92 cm

    Utrop: 7.000 kr
    Pris just nu 5.800 kr

    Auktionen avslutas
    24 febuari kl 18:15


  • 5067 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, -73, Ros..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 19:46
  • 5508 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Osignerad. Olja på duk, 54..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 19:39
  • 5598 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Sign E Winter, -91, Kust. ..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 19:59
  • 5287 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Signerad -33, Landskap. Ol..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 19:13
  • 3294 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Signerad. Evean, Hus vid s..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:27
  • 5486 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på pannå, 4..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 18:18
  • 5242 Oljemålning
    Pehr Liedbeck (1881-1970), Sverige. Sydländskt mot..//
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 350 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 19:20
  • 5405 Oljemålning
    Poul K Jörgensen, Solnedgång. Signerad, daterad 19..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 19:34
  • 5284 Oljemålning
    Rikard Lindström (1882-1943), Sverige. "Spansk str..//
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 18:08
  • 5341 Oljemålning
    Rolf D Eriksson, Kust. Signerad, daterad -84. Olja..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 350 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 19:53
  • 5333 Oljemålning
    Rubert Soysa (f. 1948), Sri Lanka. Kvinna. Signera..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:14
  • 1526 Oljemålning
    sign Arkel, 1945, Utsikt mot Billingen. Olja på du..//
    Utrop: 300 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 19:29

    3085 Oljemålning

    Gunnar Torhamn (1894-1965), Signerad. Olja på pannå, 37x45cm

    Utrop: 5.000 kr
    Pris just nu 4.200 kr

    Auktionen avslutas
    24 febuari kl 20:50


  • 5692 Oljemålning
    signerad, JP, 85x85. Olja på duk
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 18:03
  • 5186 Oljemålning
    Sören Christian Bjulf (1890-1958), Danmark. Fiskfö..//
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.000 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 18:10
  • 5394 Oljemålning
    Sture Humbla (1897-1962), Sverige. Hjässor. Signer..//
    Utrop: 500 - 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:24
  • 5145 Oljemålning
    Sven Olof Rosén (1908-1982), Sverige. Signerad, da..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 18:48
  • 5151 Oljemålningar
    2 st, Oidentifierad konstnär. Signerade, 1986, Lan..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 19:17
  • 5332 Oljemålningar
    2 st, Ville Waldener (1918-1999), Sverige. Landska..//
    Utrop: 500 - 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 19:45
  • 5325 Oljemålningar
    4 st, A Lindblom, Sjömärken. Signerade. Olja på pa..//
    Utrop: 700 - 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:52
  • 5498 Oljemålningar
    Oidentifierad konstnär. 3 st. Stockholmsmotiv. Ej ..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 18:45
  • 5592 Oljemålningar
    Walter du Halde (f. 1919), Sverige. 2 st. Flickor...//
    Utrop: 500 - 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 19:51
  • Metropol Tipsar
  • 5285 Oljemålning
    Fanny Brate (1861-1940), Sverige. Skog. Signerad, ..//
    Utrop: 2.000 kr
    Aktuellt bud: 1.300 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 19:27
  • 3506 Oljemålning
    Nicolas Issaiev (1891-1977), Ryssland. Stilleben. ..//
    Utrop: 2.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:11
  • 3505 Oljemålning
    Nicolas Issaiev (1891-1977), Ryssland. Solnedgång...//
    Utrop: 2.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:11
  • 5260 Oljemålning
    Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Figurer. Signera..//
    Utrop: 2.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:03
  • 5169 Oljemålning
    Bengt Elde (1939-2015), Sverige. Båt. Signerad, da..//
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.700 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 19:23
  • 5220 Oljemålning
    Gustav Rudberg (1915-2001), Sverige. Landskap. Sig..//
    Utrop: 3.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:09
  • 6045 Oljemålning
    Carlos Carlez Diaz (f. 1968), Spanien. Motiv från ..//
    Utrop: 3.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:20
  • 1476 Oljemålning
    Josef Jungwirth (1869-1950), Österrike. Badstrand,..//
    Utrop: 10.000 kr
    Aktuellt bud: 2.600 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 19:29
  • 3296 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Liggande modell. Signerad ..//
    Utrop: 3.000 kr
    Aktuellt bud: 2.600 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    24 feb kl 20:28




Ladda ner broschyr