bakg

KONST / Oljemålningar



Aktuella artister: Karl Abel  Pelle Åberg  Bengt Olov Abrahamsson  Louise af Geijerstam  Ivar Andersson (IAN)  Hans Ångsäter  Eva Béve  Oddmar Björklund  Sascha Bolin  Gustaf Carlström  Cecilia Correa Puebla  Bertil Forslund  Ivar Franke  Ludvig Frid  Hjalmar Grahn  Axel Hamborn  Astrid Harms-Ringdahl  Gunilla Nillan Holmgren  Henning Hougaard  Filiph Jakobsson  Anna Jalpachik  Knut Janson  Guennadi Kalinitchenko  Bruno Karlsson  Britt-Louise Kellberg-Nordström  Slava Kliuchnikov  Gunnar Klys  Christina Knall  Carl Köhler  Per Landström  Gösta Larsson  Otto Lindberg  Olle Lindgren  Kurt Lindon  Johan Lundgren  Carl Luthander  Tomas Mandel  Jonas Nilsson  Olle Nordberg  Lars Norrman  Arne Öhdén  Alma Öhrström  Götrik Örtenholm  Ebbe Palm  Rune Persson  Jan B Pospisil  Guena Rogozny  Einar Rosén  Paul Hermann Schoedder  Veikko Sirén  Ville Sjöholm  Axel Skilving  Ernst Söderberg  Nadezda Streltsova  Dominyka Usvaiskaya  Adrian van Arkel  Folke Wilhelmson Berg  Fingal Winroth  Karl Wittgren  Gunnar Zetterström
  • 3008 Akryl
    Filiph Jakobsson (f. 1988), Sverige. "Green Beats"..//
    Utrop: 300 - 700 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 19:32
  • 7199 Akryl
    Cecilia Correa Puebla (f. 1977), Sverige. Ansikte...//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 20:55
  • 7018 Akryl
    Cecilia Correa Puebla (f. 1977), Sverige. Utan tit..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 19:12

    1014 Oljemålning

    Pelle Åberg (1909-1964), Sverige. Signerad, Folkvimmel. Olja på pannå, 27x21, yttermått inklusive ram: 47x42 cm

    Utrop: 12.000 kr
    Pris just nu 7.800 kr

    Auktionen avslutas
    27 september kl 19:16


  • 8014 Akryl
    Filiph Jakobsson (f. 1988), Sverige. "Jens the fly..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 20:15
  • 3009 Akryl
    Filiph Jakobsson (f. 1988), Sverige. "Shades". Akr..//
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 19:43
  • 3481 Olja / collage
    Bertil Forslund (f. 1938), Sverige. Signerad, date..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 250 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 19:58
  • 3094 Oljemålning
    Adrian van Arkel (1924-2006), Sverige. Signerad. O..//
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 350 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 19:45
  • 3093 Oljemålning
    Adrian van Arkel (1924-2006), Sverige. Signerad. O..//
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 20:51
  • 3059 Oljemålning
    Alma Öhrström (1897-1987), Sverige. Monogramsigner..//
    Utrop: 2.600 - 3.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 19:13
  • 3376 Oljemålning
    Anna Jalpachik (1954-2013). Signerad. Olja på pann..//
    Utrop: 500 - 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 18:23
  • 3248 Oljemålning
    Arne Arvidsson. Signerad, daterad 52, "från kyrkan..//
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 350 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 19:26
  • 3337 Oljemålning
    Axel Hamborn (1892-1987), Sverige. Skånegård. Sign..//
    Utrop: 300 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 18:02
  • 3507 Oljemålning
    Axel Skilving (1909-1978), Sverige. Gaustafjället,..//
    Utrop: 500 - 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 19:45
  • 3214 Oljemålning
    Bonhehko. Signerad, daterad 1956, stilleben. Olja ..//
    Utrop: 100 - 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 18:49
  • 3076 Oljemålning
    C Berolt, Signerad, Solrosor. Olja på duk, 30x40, ..//
    Utrop: 500 - 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 20:29

    2006 Oljemålning

    Nadezda Streltsova (f. 1973), Ryssland. Stockholmsmotiv, "Hotel diplomat, Strandvägen". Signerad. Olja på duk, 65x75cm, oramad

    Utrop: 5.000 kr
    Pris just nu 4.000 kr

    Auktionen avslutas
    27 september kl 19:44


  • 3389 Oljemålning
    C Santos. Signerad, stad, Sevilla. Olja på duk, 56..//
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 19:31
  • 2031 Oljemålning
    Carl Köhler (1919-2006), Sverige. Signerad, naken ..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 200 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 18:39
  • 2010 Oljemålning
    Carl Luthander (1879-1967), Sverige. Signerad, Sta..//
    Utrop: 500 - 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    27 sept kl 18:23
  • 5316 Oljemålning
    Carl Luthander (1879-1967), Sverige. Sverige. Utsi..//
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    27 sept kl 19:35
  • 8259 Oljemålning
    Christina Knall (f. 1947), Sverige. "Ögon för vara..//
    Utrop: 3.000 kr
    Aktuellt bud: 2.000 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 18:24
  • 7603 Oljemålning
    Conrad Hederstedt, Signerad, landskap med flicka. ..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 19:12
  • 2053 Oljemålning
    Einar Rosén (1910-1998), Sverige. "Vinterkväll Bro..//
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    27 sept kl 19:12
  • 3495 Oljemålning
    Ellen Norbeck, Vårdträdet. Signerad, daterad -83. ..//
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 20:48
  • 2060 Oljemålning
    Elsa Mellais, "Yttersta tvärgränd 5". Signerad. Ol..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    27 sept kl 18:03
  • 8415 Oljemålning
    Eva Béve (1871-1922), Sverige. Marin. Signerad E B..//
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 20:30
  • 8008 Oljemålning
    Filiph Jakobsson (f. 1988), Sverige. "Birch tree"...//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 20:15
  • 8298 Oljemålning
    Fingal Winroth (f. 1919), Sverige. Vinterlandskap...//
    Utrop: 300 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 19:59

    2007 Oljemålning

    Slava Kliuchnikov (f. 1956), Signerad, daterad 1956, "Stockholm". Olja på duk, 45x65cm, oramad

    Utrop: 4.000 kr
    Pris just nu 2.800 kr

    Auktionen avslutas
    27 september kl 20:03


  • 3513 Oljemålning
    G A Bergström, vinterkust. Signerad, daterad 1955...//
    Utrop: 100 - 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 19:42
  • 3067 Oljemålning
    Götrik Örtenholm (1913-2005), Sverige. Stilleben. ..//
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 600 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 18:43
  • 2008 Oljemålning
    Guena Rogozny (1948-2001), Ryssland. Signerad, "ut..//
    Utrop: 3.000 kr
    Aktuellt bud: 2.000 kr

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    27 sept kl 20:42
  • 3377 Oljemålning
    Guennadi Kalinitchenko (f. 1949), Signerad. Olja p..//
    Utrop: 700 - 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 20:32
  • 3073 Oljemålning
    Gunilla Nillan Holmgren (f. 1946), Sverige. Signer..//
    Utrop: 500 - 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 18:41
  • 3480 Oljemålning
    Gunnar Klys (1890-1968), Sverige. Landskap med Häs..//
    Utrop: 400 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 19:51
  • 2004 Oljemålning
    Gunnar Zetterström (1902-1965), Sverige. Klara Sjö..//
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    27 sept kl 18:25
  • 3503 Oljemålning
    Gustaf Björklin. Signerad, man. Olja på pannå, 35x..//
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 19:52
  • 3202 Oljemålning
    H Lepik, landskap. Signerad. Olja på pannå, 32x39,..//
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 20:11
  • 5391 Oljemålning
    Halden. Stockholmsmotiv. Signerad. Olja på duk, 54..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    27 sept kl 20:04
  • 5315 Oljemålning
    Halling, Utsikt Norr Mälarstrand. Signerad, -34. O..//
    Utrop: 300 - 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    27 sept kl 19:20
  • 3492 Oljemålning
    Hans Ångsäter (f. 1935), Sverige. Barn. Signerad. ..//
    Utrop: 100 - 400 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 18:48

    3059 Oljemålning

    Alma Öhrström (1897-1987), Sverige. Monogramsignerad, daterad -59, Mölle. Olja på pannå, 41x56 cm, yttermått inklusive ram: 48x63 cm

    Utrop: 3.000 kr
    Pris just nu 2.400 kr

    Auktionen avslutas
    20 september kl 19:13


  • 3402 Oljemålning
    Hjalmar Grahn (1882-1949), Sverige. Signerad, kust..//
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 600 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 19:40
  • 3512 Oljemålning
    Hulda Hasselroth, tillskriven. Hästar. 1800-tal. E..//
    Utrop: 2.000 - 3.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 18:53
  • 3169 Oljemålning
    Ivar Franke (1913-1999), Sverige. Signerad, skärgå..//
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 19:46
  • 3153 Oljemålning
    J Sinko. Signerad, blomsterstilleben. Olja på pann..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 20:22
  • 3385 Oljemålning
    J. Heijer. Signerad. Olja på duk, 67x53cm, yttermå..//
    Utrop: 100 - 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 20:05
  • 8092 Oljemålning
    Johan Lundgren (1920-1989), Sverige. Signerad, Hög..//
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 18:53
  • 5299 Oljemålning
    John Svensson, "Kungstensgatan", Signerad, 1928. O..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    27 sept kl 20:11
  • 3501 Oljemålning
    Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad. Olja ..//
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 250 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 18:06
  • 3324 Oljemålning
    Lepik. Signerad, daterad 54, blomsterstilleben. Ol..//
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 600 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 18:55
  • 3069 Oljemålning
    Louise af Geijerstam (1870-1956), Sverige. Signera..//
    Utrop: 600 - 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 19:30
  • 3121 Oljemålning
    Ludvig Frid (1855-1909), Sverige, tillskriven, ej ..//
    Utrop: 300 - 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 18:18
  • 2006 Oljemålning
    Nadezda Streltsova (f. 1973), Ryssland. Stockholms..//
    Utrop: 5.000 kr
    Aktuellt bud: 4.000 kr

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    27 sept kl 19:44

    8259 Oljemålning

    Christina Knall (f. 1947), Sverige. "Ögon för varann". Signerad, daterad 1994,38x45, yttermått inklusive ram: 54x61 cm

    Utrop: 3.000 kr
    Pris just nu 2.000 kr

    Auktionen avslutas
    20 september kl 18:24


  • 8344 Oljemålning
    Oddmar Björklund (1907-1997), Sverige. Svanar. Sig..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 18:11
  • 3421 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1800-tal, fli..//
    Utrop: 800 - 1.200 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 18:33
  • 3332 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Kina. Flicka med korg, ej ..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 20:41
  • 3066 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Liggande ko. Signerad a te..//
    Utrop: 300 - 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 18:43
  • 3097 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, 1946, bl..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 200 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 19:32
  • 3329 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Sanddyner, ej signerad, or..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 20:49
  • 3171 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 57, "Fas..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 18:36
  • 3251 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Signerad, i trädgården. Ol..//
    Utrop: 100 - 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 19:31
  • 3068 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Signerad, Italienskt lands..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 19:12
  • 3250 Oljemålning
    Olle Lindgren (1930-2018), Sverige. "Spelman". Sig..//
    Utrop: 500 - 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 19:12
  • 3254 Oljemålning
    Olle Nordberg (1905-1986), Sverige. "Munsö kyrka"...//
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 20:47
  • 8137 Oljemålning
    Paul Hermann Schoedder (1887-1971), Tyskland. Port..//
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 19:07

    2008 Oljemålning

    Guena Rogozny (1948-2001), Ryssland. Signerad, "utsikt mot stadshus och riksdagshus. Olja på duk, 83x109cm, oramad

    Utrop: 3.000 kr
    Pris just nu 2.000 kr

    Auktionen avslutas
    27 september kl 20:42


  • 1014 Oljemålning
    Pelle Åberg (1909-1964), Sverige. Signerad, Folkvi..//
    Utrop: 8.000 - 12.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    27 sept kl 19:16
  • 1009 Oljemålning
    Porträtt av konung Karl XII iklädd blå rock, harne..//
    Utrop: 20.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    27 sept kl 19:04
  • 3488 Oljemålning
    Roland Juhlin, monogramsignatur, äpplet. Olja på d..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 19:36
  • 3491 Oljemålning
    Rune Persson (1914-1990), Sverige. Fri kopia efter..//
    Utrop: 100 - 400 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 18:22
  • 3253 Oljemålning
    Sascha Bolin (1889-1967), Sverige. Hus. Signerad, ..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 18:34
  • 3494 Oljemålning
    Schönherr, man. Signerad, daterad -45 pannå, 26x21..//
    Utrop: 100 - 300 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 19:55
  • 3502 Oljemålning
    signerad, flicka. Olja på duk, 35x27cm, yttermått ..//
    Utrop: 100 - 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 18:57
  • 2007 Oljemålning
    Slava Kliuchnikov (f. 1956), Signerad, daterad 195..//
    Utrop: 3.000 - 4.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    27 sept kl 20:03
  • 3203 Oljemålning
    Stig Åslund, gård i vinterskrud. Signerad, daterad..//
    Utrop: 700 - 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 19:22
  • 8165 Oljemålning
    Stig Wåhlberg, kust. Signerad, daterad 2007. Olja ..//
    Utrop: 300 - 700 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 19:01
  • 3327 Oljemålning
    T. Ambruszczak. Signerad, daterad 84, stilleben. O..//
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 20:52
  • 3322 Oljemålning
    Tage Johansson. Signerad, daterad 80, landskap. Ol..//
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 19:58

    3512 Oljemålning

    Hulda Hasselroth, tillskriven. Hästar. 1800-tal. Ej signerad. Olja på duk, 60x73 cm, yttermått inklusive ram: 88x100 cm

    Utrop: 3.000 kr
    Pris just nu 1.900 kr

    Auktionen avslutas
    20 september kl 18:53


  • 8459 Oljemålning
    Tatiana Chirikova Longet (f. 1952). Porträtt av An..//
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 18:14
  • 2027 Oljemålning
    Tomas Mandel (f. 1923), Sverige. "Låg sol över Kva..//
    Utrop: 300 - 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    27 sept kl 19:31
  • 3386 Oljemålning
    Veikko Sirén (1936-1998), Sverige. Vinter. Signera..//
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 350 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 18:08
  • 3390 Oljemålning
    W Stone. Signerad, landskap. Olja på duk, 41x65cm,..//
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 19:10
  • 3074 Oljemålningar
    2 st, Cecilia Olsson, 1 st sign. Olja på duk, ytte..//
    Utrop: 100 - 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 20:09
  • 3401 Oljemålningar
    2 st, Lasse Persson. Signerad a tergo. Olja på duk..//
    Utrop: 700 - 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 18:41
  • Metropol Tipsar
  • 1014 Oljemålning
    Pelle Åberg (1909-1964), Sverige. Signerad, Folkvi..//
    Utrop: 12.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    27 sept kl 19:16
  • 2006 Oljemålning
    Nadezda Streltsova (f. 1973), Ryssland. Stockholms..//
    Utrop: 5.000 kr
    Aktuellt bud: 4.000 kr

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    27 sept kl 19:44
  • 2007 Oljemålning
    Slava Kliuchnikov (f. 1956), Signerad, daterad 195..//
    Utrop: 4.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    27 sept kl 20:03
  • 3059 Oljemålning
    Alma Öhrström (1897-1987), Sverige. Monogramsigner..//
    Utrop: 3.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 19:13
  • 2008 Oljemålning
    Guena Rogozny (1948-2001), Ryssland. Signerad, "ut..//
    Utrop: 3.000 kr
    Aktuellt bud: 2.000 kr

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    27 sept kl 20:42
  • 8259 Oljemålning
    Christina Knall (f. 1947), Sverige. "Ögon för vara..//
    Utrop: 3.000 kr
    Aktuellt bud: 2.000 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 18:24
  • 3512 Oljemålning
    Hulda Hasselroth, tillskriven. Hästar. 1800-tal. E..//
    Utrop: 3.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 18:53
  • 2053 Oljemålning
    Einar Rosén (1910-1998), Sverige. "Vinterkväll Bro..//
    Utrop: 2.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    27 sept kl 19:12
  • 8459 Oljemålning
    Tatiana Chirikova Longet (f. 1952). Porträtt av An..//
    Utrop: 2.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    20 sept kl 18:14




Ladda ner broschyr