KONST / Oljemålningar

Aktuella artister: Anita Erséus â€¢ Tore Hultcrantz â€¢ David Tägtström
  • 3029 Oljemålning
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 350 kr

  • 6732 Oljemålning
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

  • 7099 Oljemålning
    Utrop: 500 kr

    19 jan kl 20:49

    1013 Oljemålning

    Gérard Eppelé (1929), Frankrike, Figurer. Signerad, "Au Dessus la Cité", daterad 1969. Olja på duk, 86x113 cm, yttermått inklusive ram: 92x119 cm

    Utrop: 2.000 kr
    Aktuellt bud: 1.500 kr

    19 januari kl 19:58

  • 1023 Oljemålning
    Utrop: 2.000 kr

    19 jan kl 20:06
  • 1013 Oljemålning
    Utrop: 2.000 kr
    Aktuellt bud: 1.500 kr

    19 jan kl 19:58
  • 7144 Oljemålning
    Utrop: 800 kr

    19 jan kl 20:04
  • 6426 Oljemålning
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    19 jan kl 19:56
  • 7190 Oljemålning
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 200 kr

    19 jan kl 20:20
  • 6383 Oljemålning
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    19 jan kl 20:29
  • 7079 Oljemålning
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 350 kr

    19 jan kl 19:52
  • 7205 Oljemålning
    Utrop: 800 kr

    19 jan kl 19:46
  • 6576 Oljemålning
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    19 jan kl 20:19
  • 7150 Oljemålning
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    19 jan kl 19:41
  • 7193 Oljemålning
    Utrop: 500 kr

    19 jan kl 19:29
  • 7002 Oljemålning
    Utrop: 800 kr

    19 jan kl 20:46

    1023 Oljemålning

    David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, daterad 1923, Robert Högfelt I David Tägtström Atelje (Kungsbroplan 3). Med dedikation, Olja på pannå, 59x48 cm, yttermått inklusive ram: 74x62

    Utrop: 2.000 kr

    19 januari kl 20:06

  • Metropol Tipsar
  • 1013 Oljemålning
    Utrop: 2.000 kr
    Aktuellt bud: 1.500 kr

    19 jan kl 19:58
  • 1023 Oljemålning
    Utrop: 2.000 kr

    19 jan kl 20:06