ÖVRIGT / Smycken

  • 8613 Armband
    Utrop: 600 - 800 kr

    19 november kl 18:08
  • 8202 Brosch
    18k, omarbetad, vikt: 8g
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    19 november kl 20:41
  • 8205 Brosch
    Camé / pärlor / 18k, ej stämplar, 4x5 cm, 12g brutto
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    19 november kl 20:49
  • 7379 Brosch
    Camé, silver. Ca 4x6 cm. Vikt: 16 g
    Utrop: 100 - 500 kr

    19 november kl 19:26
  • 8201 Brosch
    Jugend, Mässing / kristall / pärlor. Längd: 17
    Utrop: 300 - 600 kr

    19 november kl 20:39
  • 7174 Halsband
    + armband, "det etruskiska halsbandet"
    Utrop: 300 - 700 kr

    19 november kl 20:46
  • 8198 Halsband
    + armband, 3 delar, silver & stenar
    Utrop: 300 - 600 kr

    19 november kl 19:02
  • 8204 Hängsmycke
    silver, Finland, 1971. Höjd: 4,5 ca
    Utrop: 300 - 600 kr

    19 november kl 20:44
  • 8172 Örhängen
    Ett par, Silver / stenar, tidigt 1900-tal, AG Dufva
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    19 november kl 18:47
  • 8167 Parti bijouter..
    Diverse
    Utrop: 100 - 600 kr

    19 november kl 18:18
  • 7064 Ring
    18 k, med briljant, ringmått: 16mm, vikt. 1,7 gr
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 350 kr

    19 november kl 19:50
  • 7177 Ring
    18 k, med pärla, ringmått: 18 cm, vikt. 1,5 gr
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 150 kr

    19 november kl 20:51
  • Metropol Tipsar
  • 8171 Pärlhalsband
    18k lås med stenar, tvåradigt. Längd: 43
    Utrop: 2.600 kr

    19 november kl 18:38