MÖBLER / Stolar & Fåtöljer
Aktuella artister: Carl Cederholm
6088 Fåtölj
Arne Norell, modell Gripsholm
Utrop: 700 kr
25 mars kl 20:38 -
1015 Fåtölj
Utrop: 12.000 kr
25 mars kl 19:37 -
6231 Fåtöljer
2 st, på trissor. Bredd: 72 cm, höjd 90 cm
Utrop: 700 kr
25 mars kl 19:09
4372 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien, 1950-tal. Modellen formgiven på 1930-talet, renoverade. Brunbetsad stomme, fast stoppad rygg och sits. Bredd: 65 cm. Djup: ca 63 cm. Höjd: 77 cm, sitthöjd: ca 38 cm
Utrop: 11.000 kr
25 mars kl 19:57
4372 Fåtöljer
Utrop: 11.000 kr
25 mars kl 19:57 -
7047 Fotpall
Längd: 32c. Höjd: 10cm
Utrop: 300 kr
25 mars kl 18:19 -
6280 Stolar
4 st, Björk, Empirestil
Utrop: 500 kr
25 mars kl 18:48
6411 Stolar
Utrop: 700 kr
25 mars kl 20:05 -
6214 Stolar
ett par, Gustaviansk stil
Utrop: 500 kr
25 mars kl 18:36 -
7154 Stolar
Utrop: 1.000 kr
Aktuellt bud: 700 kr
25 mars kl 20:40
- Metropol Tipsar
1015 Fåtölj
Utrop: 12.000 kr
25 mars kl 19:37 -
4372 Fåtöljer
Utrop: 11.000 kr
25 mars kl 19:57