MÖBLER / Stolar & Fåtöljer

Aktuella artister: Yngve Ekström  Yrjö Kukkapuro  Bruno Mathsson  Ilmari Tapiovaara
  • 7158 Barstolar
    Utrop: 4.000 kr
    Just nu: 1.900 kr

    23 oktober kl 18:01
  • 9006 Fåtölj
    + pall, Lamino, Yngve Ekström (1913-1988), SWEDESE
    Utrop: 4.000 kr
    Just nu: 2.800 kr

    23 oktober kl 18:50
  • 9037 Fåtölj
    Bruno Mathsson (1907-1988), 'Pernilla', Brunt skinn
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 2.400 kr

    23 oktober kl 20:59
  • 7021 Karmstol
    + taburett, rokokostil
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 50 kr

    23 oktober kl 19:57
  • 7408 Karmstolar
    ett par, + 4 stolar, Karl Johanstil, björk
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    23 oktober kl 20:03
  • 9078 Stol
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 250 kr

    23 oktober kl 20:55
  • 3006 Stol
    Gustaviansk, Signerad ILG, (Johan Lindgren 1746-1800)
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 1.900 kr

    30 oktober kl 18:18
  • 7203 Stolar
    4 st, Gustaviansk stil
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 50 kr

    23 oktober kl 18:00
  • 9145 Stolar
    8 St, 1960-tal, ej märkta (Sibastmodell)
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 900 kr

    23 oktober kl 18:03
  • Metropol Tipsar
  • 7158 Barstolar
    Utrop: 4.000 kr
    Just nu: 1.900 kr

    23 oktober kl 18:01
  • 9006 Fåtölj
    Utrop: 4.000 kr
    Just nu: 2.800 kr

    23 oktober kl 18:50
  • 9037 Fåtölj
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 2.400 kr

    23 oktober kl 20:59
  • 3006 Stol
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 1.900 kr

    30 oktober kl 18:18