MÖBLER / Soffor

  • 3307 Soffa
    1800-talets slut. Längd: 125
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    20 sept kl 19:21
  • 8313 Soffa
    empirestil. Längd: 138
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    20 sept kl 20:37
  • 3025 Soffa
    Gustaviansk stil, Sent 1800-tal. Bemålad, Längd: 120
    Utrop: 1.000 - 2.000 kr

    20 sept kl 20:04