Konstnärer & Designers
Carl Anton
1933Carl-Anton Axelsson, Carl Anton, svensk konstnär, född 1933.
Läs om andra konstnärer och designers på Metropol
Aktuella föremål av Carl Anton
7118 Akvarell
Aktuellt bud: 600 kr
13 maj kl 18:23 -
7117 Akvarell
Aktuellt bud: 900 kr
13 maj kl 20:36
Sålda föremål av Carl Anton
Hitta fler föremål av Carl Anton i www.auktionsprisbanken.se
5009 Akvarell
Såld: 3.400 kr
Såldes den 29 augusti 2022 -
5052 Oljemålning
Såld: 3.000 kr
Såldes den 8 mars 2021 -
8430 Oljemålning
Såld: 1.700 kr
Såldes den 29 mars 2021
2008 Färglitografi
Såld: 1.400 kr
Såldes den 18 januari 2021 -
8062 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 29 mars 2021 -
8362 Akvarell
Såld: 1.100 kr
Såldes den 25 oktober 2021