Föremål som liknar akvarell Maria Boczewska

  • Träfflista
  • 1024 Akvarell
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 7 september 2020
  • 7872 Akvarell
    Maria Boczewska (f. 1940), Ros, signerad, 28x39
    Såld: 1.400 kr

    Såldes den 9 maj 2016
  • 6103 Akvarell
    Såld: 500 kr

    Såldes den 7 december 2015
  • 4108 Akvarell
    Maria Boczewska (f. 1940), Komposition, 20x30
    Såld: 100 kr

    Såldes den 27 juli 2015
  • 2071 Akvarell
    Såld: 1.100 kr

    Såldes den 11 februari 2013
  • 2151 Akvarell
    Maria Boczewska (f. 1940), landskap med hus, 33x40
    Såld: 300 kr

    Såldes den 24 oktober 2011