9238 Akvarell
Såld: 1.900 kr
Såldes den 19 februari 2024 -
1024 Akvarell
Såld: 1.000 kr
Såldes den 7 september 2020 -
7872 Akvarell
Maria Boczewska (f. 1940), Ros, signerad, 28x39
Såld: 1.400 kr
Såldes den 9 maj 2016
6103 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 7 december 2015 -
4108 Akvarell
Maria Boczewska (f. 1940), Komposition, 20x30
Såld: 100 kr
Såldes den 27 juli 2015 -
2071 Akvarell
Såld: 1.100 kr
Såldes den 11 februari 2013
2151 Akvarell
Maria Boczewska (f. 1940), landskap med hus, 33x40
Såld: 300 kr
Såldes den 24 oktober 2011 -
3769 Akvarell
Maria Boczewska (f. 1940), 77x58
Såld: 300 kr
Såldes den 15 november 2010 -
4252 Akvarell
Maria Boczewska (f. 1940), Tallar, 32x23
Såld: 250 kr
Såldes den 15 mars 2010