Föremål som liknar akvarell Hjalmar Falk
6079 Akvarell
Såld: 1.000 kr
Såldes den 15 mars 2021
2308 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 7 september 2020
8044 Akvarell
Hjalmar Falk (1856-1938), Sverige. Signerad, 23x54cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 31 augusti 2020
7269 Akvarell
Såld: 1.700 kr
Såldes den 26 mars 2018
9622 Akvarell
Hjalmar Falk (1856-1938), Hamburg, Juni 1900, 23x54
Såld: 2.800 kr
Såldes den 24 oktober 2016
8623 Akvarell
Hjalmar Falk (1856-1938), Strandbild, signerad. 1908
Såld: 1.900 kr
Såldes den 4 juli 2016
5046 Akvarell
Såld: 3.200 kr
Såldes den 26 oktober 2015
7614 Akvarell
Hjalmar Falk (1856-1938), Motiv från Ystad, 20x32
Såld: 1.000 kr
Såldes den 3 februari 2014
5580 Akvarell
Hjalmar Falk, 1916, Klosterkyrkan, Ystad, 28x44
Såld: 1.500 kr
Såldes den 16 mars 2009