KONST / Litografier / Färglitografi 13115108
nr 1311 5108
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 74/215, Bofinkar. Motivet: 41x29 cm
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 2 mars 2020
kl 18:16:06
1/3 21:17:59