KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13601459
nr 1360 1459
Gunnar Greiber
(1919-2011), Sverige
Oljemålning, 2 st, Signerade. Olja på pannå, 14x14cm
Gunnar Greiber, svensk målare född 1919 i Stockholm.
måndag 16 november 2020
kl 20:45:10