KONST / Litografier / Färglitografier 11822125
nr 1182 2125
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografier, 2 st. Numrerade och signerade, motivet: 25x43
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 maj 2018
kl 20:53:53
100 kr
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson