KONST / Litografier / Färglitografi 12713073
nr 1271 3073
Dénes Perger
(1934-2015), Sverige
Färglitografi, "Sommar vid Norr Mälarstrand". Signerad, daterad 1985, numrerad 299/375. Motivet: 27x41 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:57:10
350 kr
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Dénes Perger
Läs mer om Dénes Perger