KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13152184
nr 1315 2184
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Etsningar, 3 st, Triptyk. Signerad, numrerad EA VII/IX, daterad -83. Oramade lösa blad. Motivet: 12x10 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 mars 2020
kl 18:27:30
23/3 18:16:40
23 mar
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner