KONST / Litografier / Färglitografi 13351017
nr 1335 1017
Marika Lang
(f. 1961), Sverige
Färglitografi, Östermalmshallen. Signerad, numrerad 88/290. Motivet: 57x75
Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 juni 2020
kl 18:19:16
12/6 19:54:29
29 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer
Marika Lang
Läs mer om Marika Lang