KONST / Litografier / Färglitografi 12713074
nr 1271 3074
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Skärgårdsbåt. Signerad, numrerad 175/360. Motivet: 36x50 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:58:30
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö