KONST / Litografier / Färglitografi 13914152
nr 1391 4152
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 224/375, bladets mått: 43x60, yttermått inklusive ram: 62x80 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 april 2021
kl 18:35:30
17/4 00:00:46