9493 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 3 juni 2019 -
9132 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 22 oktober 2018 -
1162 Färglitografi
Såld: 1.100 kr
Såldes den 23 oktober 2017
4453 Färglitografi
Bernard Buffet, osignerad, stilleben, motivet: 44x48
Såld: 300 kr
Såldes den 29 september 2014 -
3396 Färglitografi
Bernard Buffet, -58, New York, 43x92 (sign i tryck)
Såld: 2.000 kr
Såldes den 28 september 2009 -
7211 Färglitografi
Bernard Buffet, 220/300, 55x76
Såld: 2.300 kr
Såldes den 4 maj 2009
9527 Färglitografi
Bernard Buffet, Torero, 62/150, 68x48
Såld: 3.200 kr
Såldes den 22 maj 2006