Föremål som liknar skulptur Meissen
3306 Skulptur
Såld: 700 kr
Såldes den 18 september 2023
7244 Skulptur
Walter Schott, Meissen, II-sortering. Höjd: 37 cm
Såld: 2.200 kr
Såldes den 28 augusti 2023
7519 Skulptur
Såld: 250 kr
Såldes den 18 juli 2022
4140 Skulptur
Meissen. Höjd: 35 cm
Såld: 8.200 kr
Såldes den 13 juni 2022
9322 Skulptur
Isbjörn, Meissen. Längd: 23cm. Höjd: 11cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 15 februari 2021
5014 Skulptur
Såld: 5.600 kr
Såldes den 25 maj 2020
6032 Skulptur
Porslin, Meissen, II-sortering, kvinna. Höjd: 35
Såld: 7.200 kr
Såldes den 28 maj 2018
8008 Skulptur
1800-tal, Meissen, Amoriner, H19,5
Såld: 2.800 kr
Såldes den 23 april 2018
4422 Skulptur
Meissen, signerad, höjd: 28 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 2 oktober 2017