8008 MIRROR
med förgylld ram, 95x83,
Sold: SEK 500
Sold den 26 september 2022 -
5447 MIRROR
med förgylld ram, 50x44, damaged.
Sold: SEK 100
Sold den 2 maj 2022 -
4601 MIRROR
Med förgylld ram, 70x53, 5cm,
Sold: SEK 300
Sold den 13 juli 2020
7384 MIRROR
med förgylld ram, height: 72 cm,
Sold: SEK 300
Sold den 16 juni 2014 -
8361 MIRROR
med förgylld ram från 1800-talet, 70x55,
Sold: SEK 1100
Sold den 29 mars 2010 -
2912 MIRROR
Med förgylld ram, 34x40, wear.
Sold: SEK 800
Sold den 2 november 2009
1649 MIRROR
med förgylld ram, height: 72,
Sold: SEK 250
Sold den 14 september 2009 -
5295 MIRROR
med förgylld ram, height: 78, damaged.
Sold: SEK 400
Sold den 8 juni 2009 -
1312 MIRROR
med förgylld ram, height: 80,
Sold: SEK 100
Sold den 25 maj 2009