6075 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 21 mars 2022 -
3230 Akvarell
Såld: 450 kr
Såldes den 22 februari 2021 -
7183 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 13 juli 2020
7281 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 4 maj 2020 -
8579 Akvarell
Harald Lindberg (1901-1976), Tillinge, 1960, 20x28
Såld: 700 kr
Såldes den 15 februari 2016 -
2479 Akvarell
Harald Lindberg (1901-1976), Båt, signerad, 26x22
Såld: 1.000 kr
Såldes den 11 januari 2016
3093 Akvarell
Harald Lindberg (1901-1976), motivets mått: 35x20
Såld: 100 kr
Såldes den 3 september 2012 -
7041 Akvarell
Harald Lindberg (1901-1976), Från Skagen 1957, 21x28
Såld: 800 kr
Såldes den 2 april 2012 -
6193 Akvarell
Såld: 650 kr
Såldes den 14 november 2011