3272 Färglitografie..
Såld: 100 kr
Såldes den 6 mars 2023 -
5403 Färglitografier
Såld: 400 kr
Såldes den 2 mars 2020 -
7099 Färglitografier
Såld: 350 kr
Såldes den 5 februari 2018
3275 Färglitografier
Såld: 100 kr
Såldes den 30 maj 2016 -
2453 Färglitografier
3 st, Mats Norryd (1944-1989), -74, motivet: 51 x 66
Såld: 100 kr
Såldes den 7 september 2015 -
1723 Färglitografier
Såld: 100 kr
Såldes den 6 januari 2014
4425 Färglitografier
4 st. Mats Norryd (1944-1989), 47x73
Såld: 1.000 kr
Såldes den 11 april 2011 -
6254 Färglitografier
4 st. Mats Norryd (1944-1989), 48x73
Såld: 3.100 kr
Såldes den 24 januari 2011 -
1409 Färglitografier
2 st. Mats Norryd (1944-1989), numrerade, 47x71
Såld: 850 kr
Såldes den 13 september 2010