9273 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 4 mars 2024 -
9278 Oljemålning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 19 februari 2024 -
8244 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 25 oktober 2021
8241 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 25 oktober 2021 -
1452 Oljemålning
Anders Lind, Signerad. Olja på duk, 54x71 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 2 november 2020 -
1453 Oljemålning
Anders Lind, Signerad. Olja på duk, 72x55 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 2 november 2020
1446 Oljemålning
Anders Lind, Signerad, par. Olja på duk, 80x63 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 2 november 2020 -
1455 Oljemålning
Anders Lind, Signerad. Olja på duk, 98x60 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 2 november 2020 -
1454 Oljemålning
Anders Lind, Signerad. Olja på duk, 88x62 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 2 november 2020