KONST / Litografier / Litografi 10741583
*
nr 1074 1583
Kerstin Abram-Nilsson
(1931-1998), Sverige
Litografi, Kerstin Abram-Nilsson (1931-1998), 127/260, motivet: 68x52
Kerstin Abram-Nilsson, svensk målare född 1931, död 1998.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 december 2016
kl 18:57:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/12 18:49:53
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Kerstin Abram-Nilsson
Kerstin Abram-Nilsson, svensk målare född 1931, död 1998.
Läs mer om Kerstin Abram-Nilsson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik kerstin abram-nilsson litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:42
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:09
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:43
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:49
*
Kerstin Abram-Nilsson
Kerstin Abram-Nilsson, svensk målare född 1931, död 1998.
Läs mer om Kerstin Abram-Nilsson
nr 1074 1583
Kerstin Abram-Nilsson
(1931-1998), Sverige
Litografi, Kerstin Abram-Nilsson (1931-1998), 127/260, motivet: 68x52
Kerstin Abram-Nilsson, svensk målare född 1931, död 1998.
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 december 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/12 18:49:53 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Kerstin Abram-Nilsson
Kerstin Abram-Nilsson, svensk mÃ¥lare född 1931, död 1998.Läs mer om Kerstin Abram-Nilsson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik kerstin abram-nilsson litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:42 -
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:09
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:43 -
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:49