KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13557136
nr 1355 7136
Annie Bergman
(1889-1987), Sverige
Träsnitt, Signerad. Motivet: 18x14,5 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:18:31
200 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
19 okt
Annie Bergman
Läs mer om Annie Bergman