KONST / Litografier / Grafiskt blad 13351055
nr 1335 1055
Anette Englund
(f. 1954), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Ballerina". Signerad, numrerad 15/50. Oramat löst blad. Motivet: ca 38x28 cm
Anette Englund, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 juni 2020
kl 18:23:06
29/6 13:01:59
29 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer