KONST / Litografier / Färglitografi 11709056
nr 1170 9056
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 1505/5000. 56x49 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:49:13
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
19 mar