ÖVRIGT / Diverse / Bordsdekorationer 13095655
nr 1309 5655
Bordsdekorationer
5 delar, Metall. Höjd: 5-12 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 24 februari 2020
kl 18:40:59
100 kr
200 kr
250 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)