KONST / Litografier / Färglitografi 9883396
nr 988 3396
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), 45/70, 'Den gröna fläcken', signerad, motivet: 36x21, oramad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 19:31:36
700 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
19 okt
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander