KONST / Litografier / Färgserigrafi 13273421
nr 1327 3421
Valerio Adami
(f. 1935), Italien
Färgserigrafi, Signerad, numrerad 48/75, daterad -1970. Oramat löst blad, bladets mått: 65x50 cm
Valerio Adami, italiensk bildkonstnär född 1935.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:42:18
300 kr
400 kr