KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16123238
nr 1612 3238
Kjell Rosen. Signerad, daterad -36, Höstsnö. Signerad. Olja på duk, 44x55 cm, yttermått inklusive ram: 51x62 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 15 april 2024
kl 19:39:21
15/4 18:24:09
1.000 kr
15/4 19:10:07