KONST / Litografier / Färglitografi 13557148
nr 1355 7148
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 7/60, daterad 1985. Motivet: 35x50 cm
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:27:50
500 kr
600 kr
800 kr
19 okt
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson