KONST / Litografier / Färglitografi 12343331
nr 1234 3331
Paul René Gauguin
(1911-1976), Danmark
Färglitografi, Fiskar. Signerad, daterad 1950, numrerad 67/260. Motivet: 44x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 februari 2019
kl 20:10:57
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr
Paul René Gauguin
Läs mer om Paul René Gauguin