KONST / Litografier / Grafiskt blad 15406010
*
nr 1540 6010
Rikke Darling
(f. 1975), Danmark
Grafiskt blad, "Bubbles". Signerad, numrerad 31/100. Giclee fine art. Bildmått: 50X40 cm, oramat löst blad, bladets mått: 50X40 cm
Rikke Darling, dansk bildkonstnär född 1975.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 maj 2023
kl 20:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/5 12:40:25
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: danmark dansk dansk design danska danskt europa giclee fine art giclée litografier norden oramat löst blad rikke darling skandinavien skandinavisk
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:50
*
Rikke Darling
Rikke Darling, dansk bildkonstnär född 1975.
nr 1540 6010
Rikke Darling
(f. 1975), Danmark
Grafiskt blad, "Bubbles". Signerad, numrerad 31/100. Giclee fine art. Bildmått: 50X40 cm, oramat löst blad, bladets mått: 50X40 cm
Rikke Darling, dansk bildkonstnär född 1975.
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 15 maj 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/5 12:40:25 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: danmark dansk dansk design danska danskt europa giclee fine art giclée litografier norden oramat löst blad rikke darling skandinavien skandinavisk
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05 -
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:50