KONST / Litografier / Färglitografi 13557121
nr 1355 7121
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 109/190. Motivet: 57x60cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:03:54
700 kr
800 kr
900 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr
19 okt