KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 12308074
nr 1230 8074
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsningar, 2 st, Signerade, Kungliga Myntet & Källaren Hamburg (Götgatan). Motivet: 13x18 ca
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 januari 2019
kl 19:06:36
14/1 17:06:19
21 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg