KONST / Litografier / Färglitografi 11898035
nr 1189 8035
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 1448/1750. . Motivet: 73x55 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 juni 2018
kl 18:24:22
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm