KONST / Litografier / Färglitografi 13557127
nr 1355 7127
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Färglitografi, Signerad, numrerad 260/300, "Golden age". Motivet: 43x62 cm
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:18:48
2.800 kr
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
4.000 kr
4.200 kr (Budbetjänt)
4.400 kr
19 okt