KONST / Litografier / Litografi 11075682
*
nr 1107 5682
Alexandre Fassianos
(f. 1935)
Litografi, Alexandre Fassianos (f. 1935), 3/10, motivet: 40x40
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 maj 2017
kl 20:12:31
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/5 10:16:40
1
800 kr
8/5 13:56:25
2
800 kr
8/5 13:56:25
1
800 kr (Budbetjänt)
8/5 13:57:37
2
900 kr
8/5 19:57:16
3
1.000 kr
8/5 20:00:59
1
1.100 kr
8/5 20:01:48
3
1.200 kr
8/5 20:06:10
1
1.300 kr
8/5 20:07:31
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: alexandre fassianos grafik litografi litografier
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22
-
4003 Färglitografi
Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:51
-
3185 Färglitografi
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:38
-
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:35
-
2077 Grafiskt blad
Lise Lundgren. "Sluten lotus". Signerad, numrerad ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:08
*
Alexandre Fassianos
Läs om budbetjänten
nr 1107 5682
Alexandre Fassianos
(f. 1935)
Litografi, Alexandre Fassianos (f. 1935), 3/10, motivet: 40x40
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/5 10:16:40 | 1 | 800 kr |
8/5 13:56:25 | 2 | 800 kr |
8/5 13:56:25 | 1 | 800 kr (Budbetjänt) |
8/5 13:57:37 | 2 | 900 kr |
8/5 19:57:16 | 3 | 1.000 kr |
8/5 20:00:59 | 1 | 1.100 kr |
8/5 20:01:48 | 3 | 1.200 kr |
8/5 20:06:10 | 1 | 1.300 kr |
8/5 20:07:31 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: alexandre fassianos grafik litografi litografier
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22 -
4003 Färglitografi
Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:51
-
3185 Färglitografi
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:38 -
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:35 -
2077 Grafiskt blad
Lise Lundgren. "Sluten lotus". Signerad, numrerad ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:08